عبدالله موحد: فکر می کردم وزیر من را نشناسد

عبدالله موحد با اشاره به این مهم که کشتی ریشه در تاریخ ایران دارد از مسئولین ورزش کشتی خواست با حمایت از مدال آوران زمینه انگیزه کشتی گیران برای رسیدن به مدال را بیشتر کنند....

عبدالله موحد با اشاره به این مهم که کشتی ریشه در تاریخ ایران دارد از مسئولین ورزش کشتی خواست با حمایت از مدال آوران زمینه انگیزه کشتی گیران برای رسیدن به مدال را بیشتر کنند.

به گزارش مدال، عبدالله موحد قهرمان کشتی جهان و المپیک پس از دیدار با مسعود سلطانی فر در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : لذت بردم از اینکه آقای سلطانی فر اینقدر به ورزش علاقمند هستند و با آنکه سالهاست در ایران نیستم ، باید مرا فراموش کرده باشند و همینقدر که مرا به خاطر دارند و هر جا می روم محبت می کنند ، تشکر می کنم هر چند از من بر نمی آید آنطور که دلم مَی خواهد قدردانی کنم.واقعا برای من لذتبخش بود ، دیدم اینقدر محبت می کنند به ورزشکاران قدیمی.

دارنده شش طلای جهان و المپیک پیشینه تاریخی کشتی در ایران را مورد توجه قرار داد و با اشاره به شاهنامه اظهار داشت : حتی فرودوسی این شاعر بزرگ هم چند جا درباره کشتی گرفتن پهلوانان جنگی شعر سروده اند.

عبدالله موحد انتظارش از مسئولین ورزش کشتی را توجه جدی به مدال آوران دانست و تاکید کرد: باید به مدال آوران همه رشته‌ها و بویژه کشتی از لحاظ مالی و فرهنگی رسیدگی شود تا آیندگان بیشتر مشتاق شوند به این رشته رو آورند و برای بدست آوردن مدال هم تلاش و پیگیری کنند.

اخبار مرتبط:

عضویت موحد در تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی

تگ ها


عبدالله موحد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان