عبدالهی: استقلال ‌می‌تواند به دادگاه عالی ورزش شکایت کند

حسین عبدالهی درباره اینکه باشگاه استقلال اعلام کرده به رأی کمیته استیناف و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای دیدار سوپرجام در دادگاه داوری ورزش (CAS) شکایت خواهد کرد، گفت: در آییننامه انضباطی این مورد پیشبینی شده است که بعد از صدور احکام در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال, این موارد فقط در CAS قابل پیگیری باشد و از این بابت اگر استقلالیها قصد اعتراض به این دادگاه را دارند، هیچ مشکلی وجود ندارد ......

حسین عبدالهی درباره اینکه باشگاه استقلال اعلام کرده به رأی کمیته استیناف و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای دیدار سوپرجام در دادگاه داوری ورزش (CAS) شکایت خواهد کرد، گفت: در آیین‌نامه انضباطی این مورد پیش‌بینی شده است که بعد از صدور احکام در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال, این موارد فقط در CAS قابل پیگیری باشد و از این بابت اگر استقلالی‌ها قصد اعتراض به این دادگاه را دارند، هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: اگر مسئولان باشگاه استقلال تصور می‌کنند رأی‌ صادر شده عادلانه نیست، می‌توانند شکایت کنند تا مراحل آن طی شود. این مورد در آیین‌نامه وجود دارد، اما اینکه تا چه زمانی این روند به طول خواهد انجامید، مشخص نیست.

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال دیروز (چهارشنبه) استقلال را همانند کمیته انضباطی مقصر عدم برگزاری دیدار سوپرجام دانسته و علاوه بر رقم خوردن نتیجه ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس، این باشگاه را به پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه محکوم کرده است.

تگ ها


استقلال فوتبال