عبدالهی؛باور نمی‌کنم بازیکنان استقلال کورس بگذارند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که بحث کورس گذاشتن دو بازیکن استقلال در یکی از بزرگراه های تهران حاشیه سازی است ......

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که بحث کورس گذاشتن دو بازیکن استقلال در یکی از بزرگراه های تهران حاشیه سازی است.

نصرالله عبداللهی  درباره اینکه گفته می شود دو بازیکن استقلال پس از پایان تمرین روز گذشته در یکی از بزرگراه های تهران کورس گذاشته اند، اظهار داشت: این موضوع را شنیده ام، اما فکر نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد. دوربین ها در مسیر اتوبان ها قرار داده شده و اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، قطعا بازیکنان جریمه خواهند شد.

وی در مورد اظهارات رئیس پلیس راهوار تهران مبنی بر اینکه اگر تخلف این دو بازیکن باعث ترس مردم شده باشد، به دادسرا احضار خواهند شد، گفت: همانطور که گفتم چنین چیزی صحت ندارد. مگر بازیکنان استقلال لامبورگینی دارند که بخواهند سرعت غیرمجاز داشته باشند یا با هم کورس بگذارند؟ اگر ماشین شان شاسی بلند هم باشد، نهایت 100 کیلومتر سرعت می توانند داشته باشند.

سرپرست تیم استقلال خاطرنشان کرد: این خبرها حاشیه سازی برای استقلال است. دوستان می توانند دوربین ها را چک کنند تا خلاف ها ثابت شود. من باور نمی کنم چنین چیزی صحت داشته باشد که بازیکنان ما کورس بگذارند. اصلا اینها ماشین آنچنانی ندارند که بخواهند چنین کاری کنند. اگر صحت داشته باشد، اعمال قانون خواهند شد.

عبداللهی در خصوص اینکه برخی از طلبکاران استقلال از جمله صمد مرفاوی گفته که حکم کسر امتیاز دارد، اما توافقی با او صورت نگرفته است، گفت: اگر با کسی صحبتی یا توافقی شده، به این خاطر است که حکم داشته اند. برخی ها حکم نداشتند و صحبتی نشده است. کارگروهی درست شده تا با افرادی که حکم قضایی دارند و فشار از طرف آنها زیاد بود، صحبت شود. قطعا پس از پایان مذاکره با این افراد، با سایر طلبکاران هم صحبت خواهد شد.

وی در رابطه با آخرین وضعیت مجتبی جباری به تسنیم گفت: جباری در حال حاضر در خارج از کشور به سر می برد. او بازیکن استقلال و کاپیتان تیم بوده و زحمت کشیده است. قطعا  مشکل جباری به صورت کدخدامنشانه حل خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال