عبدالهی: دیدار با سایپا سخت، تاکتیکی و فرسایشی است

نصرالله عبداللهی مدیر فنی باشگاه استقلال درباره دیدار با سایپا گفت: استقلال در هفته های قبل شرایط و فرم خوبی داشته و به ویژه در دو دیدار با سایپا و سپاهان در ارائه فوتبال مورد نظر نیز موفق بود و همین موضوع نشان می دهد تیم در مسیر پیشرفت است و مطمئنا بهتر و بهتر هم خواهد شد ......

نصرالله عبداللهی مدیر فنی باشگاه استقلال  درباره دیدار با سایپا گفت: استقلال در هفته های قبل شرایط و فرم خوبی داشته و به ویژه در دو دیدار با سایپا و سپاهان در ارائه فوتبال مورد نظر نیز موفق بود و همین موضوع نشان می دهد تیم در مسیر پیشرفت است و مطمئنا بهتر و بهتر هم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مدال، وی افزود:در هفته گذشته استقلال از قضاوت داوران لطمه خورد و از ابتدای فصل نیز دیدیم که تیم بیش از اندازه ضرر کرده است. البته که این اشتباهات سهوی و غیر عمد است اما امیدواریم این اشتباهات به حداقل برسد. البته باشگاه استقلال مانند باشگاه های دیگر علیه داوران اطلاعیه نمی دهند و هر زمان نیز اعتراضی داشته باشیم، در کمال آرامش و به دور از جنجال و به صورت قانونی اعتراض خود را به مسئولان ذی ربط اعلام می کنیم.

پیشکسوت استقلال در بخش پایانی صحبت های خود، اضافه کرد: استقلال به حمایت و دلگرمی از سوی هواداران نیاز دارد. دیدار با سایپا سخت، تاکتیکی و فرسایشی است و امیدوارم هواداران در تک تک لحظات مسابقه مانند دیدار در لیگ برتر از تیم حمایت کنند تا بتوانیم با موفقیت از این مرحله سخت عبور کنیم.

تگ ها


استقلال فوتبال