عبدالهی؛کمیته انضباطی همه تیم‌ها را به یک چشم ببیند

نصرالله عبداللهی درباره برتری دو بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان در بازی قبلی موقعیت ها را گل نکردند، اما این بار گل زدند ......

 نصرالله عبداللهی درباره برتری دو بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان در بازی قبلی موقعیت ها را گل نکردند، اما این بار گل زدند. شرایط تیم هم نسبت به گذشته بهتر شده است.
وی در مورد اینکه چرا باشگاه استقلال روز بازی با گسترش فولاد به محرومیت تماشاگرانش اعتراض کرده است، گفت: ۲۴ آبان نامه اعتراض مان را به فدراسیون فوتبال دادیم و مدرکش هم موجود است. کم کاری از فدراسیون فوتبال بوده که نامه را به کمیته استیناف نداده است. بخش حقوقی باشگاه پس از اعلام رأی پیگیر اعتراض بود.
سرپرست تیم استقلال خاطرنشان کرد: منتظر هستیم ببینیم آیا کمیته انضباطی با تیم های دیگر هم برخورد می کند یا خیر. در بازی پارس جنوبی جم و پرسپولیس دیدیم که چه اتفاقاتی افتاد و باید ببینیم عکس العمل کمیته انضباطی چه خواهد بود. نمی دانم از طرف کدام تیم بود، اما اشیای زیادی به داخل زمین پرتاب شد که دو برابر اشیای پرتاب شده هواداران استقلال در دربی ۸۵ بود. خدا کند کمیته انضباطی همه تیم ها را به یک چشم ببیند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال