عبدی: این پیروزی پایان کار ما نیست/ باید به مرحله بعدی صعود کنیم

حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان پس از پیروزی برابر مالدیو در خصوص شرایط این دیدار، عملکرد بازیکنان و بازی‌های پیش‌رو صحبت کرد...

به گزارش مدال به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی در نشست خبری پس از بازی گفت: پیش از هرچیز می‌خواهم تاکید کنم که این برتری پر‌گل که بدست آوردیم به دلیل ضعیف مالدیو نیست و بلکه به دلیل عملکرد بهتر بازیکنان تیم ما است.
وی ادامه داد: این پیروزی پایان کار ما نیست بلکه از الان تلاش بیشتری خواهیم کرد چون کار ما تازه شروع شده و باید در تمام بازیهایمان پیروز شویم.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران افزود: هدف ما این است که از ابتدای دقیقه یک تا دقیقه 90 روی بازی تمرکز داشته باشیم و برایمان مهم نیست برابر چه تیمی به میدان می‌رویم و برنامه خود را اجرا خواهیم کرد.
وی ادامه داد: گل‌های این بازی به دلیل تمرکز بالا و تمرینات خوب بازیکنان بود و اگر در دقایقی هم شاهد کار انفرادی و به تک‌روی برخی بازیکنان بودیم به خاطر شرایط سنی و روحیات خاص خودش هست که ما آن را به حداقل رساندیم.
عبدی گفت: استقبال تماشاگران بسیار خوب بود و امیدواریم در بازی‌های بعدی نیز شاهد حضور تماشاگران بیشتری باشیم.
سرمربی تیم نوجوانان ایران با اشاره به دو بازی بعدی مقابل فلسطین و افغانستان تصریح کرد: به نظرم تیم‌های فلسطین و افغانستان تیم‌های خوبی هستند و شاید اگر افغانستان خستگی سفر را نداشت، شرایط بهتری در بازی مقابل فلسطین داشت. باید با کسب برد راهی مرحله بعدی شویم و  اگر فکر کنیم تیم‌ها جلوی ما برنامه‌ای برای گل زدن ندارند اشتباه است و قطعاً لحظاتی که ما در حمله هستیم، حریف برای ضد حملات خود برنامه دارد.

بیشتر بخوانید:

پیروزی ۱۳ گله نوجوانان ایران مقابل مالدیو

تگ ها


تیم فوتبال نوجوانان ایران تیم‌ــــ‌فوتبال‌ــــ‌نوجوانان‌ــــ‌مالدیو حسین عبدی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال