عبدی: باید از سپاهان امتیاز بگیریم

هافبک گل‌گهر امیدوار است بتوانند به روند امتیازگیری‌شان ادامه دهند و مقابل سپاهان صاحب امتیاز شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهرداد عبدی درباره وضعیت گل‌گهر در آستانه شروع دوباره لیگ برتر اظهار کرد: به نسبت روزهای اول شرایط تیم بهتر شده و روز به روز هماهنگ‌تر شدیم. آماده می‌شویم تا در ۹ فینال باقی مانده امتیازات خوبی جمع کنیم و شرمنده هواداران نباشیم.

او با بیان اینکه تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و فشار نسبی به بازیکنان وارد شده است، ابراز کرد: بخاطر تعطیلی سه ماهه تمرینات، کادر فنی نمی‌توانست فشار زیادی روی بازیکنان بیاورد ولی با برنامه‌ریزی دقیقی که داشتند، شرایط بدنی مطلوبی به دست آوردیم و آماده‌تر شدیم.

هافبک گلزن گل‌گهر در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیمش عنوان کرد: در مسابقات دوستانه به مرور زمان بهتر شدیم و بازی به بازی عملکرد با کیفیت‌تری ارائه کردیم. در دو دیدار آخر توانستیم دو برد به دست بیاوریم که از نظر روحی و تاکتیکی خیلی به نفع ما بود و امیدوار هستیم این روند را در لیگ برتر نیز ادامه دهیم.
 

عبدی اضافه کرد: هماهنگی ما بهتر شده ولی تا رسیدن به آمادگیِ قبل از تعطیلات نیاز به زمان داریم، اما امیدوار هستیم که با تلاش بازیکنان و کادر فنی، بتوانیم مثل هفته‌های اخیر لیگ برتر امتیازات خوبی بگیریم ولی معتقد هستم همه چیز به شروع ما در بازی‌ها ارتباط دارد.

او در خصوص دیدار آینده گل‌گهر مقابل سپاهان اظهار کرد: سپاهان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی و سهمیه آسیایی است و کار سختی برابر این تیم خواهیم داشت ولی ما هم شرایط خوبی داریم و امیدوار هستیم در این دیدار امتیاز بگیریم. به نظرم می‌توانیم حداقل با یک امتیاز از اصفهان خارج شویم.

هافبک گل‌گهر با بیان اینکه از ابتدای لیگ هدف‌گذاری ما ماندن در لیگ برتر بود، گفت: قبل از کرونا شرایط ما خوب شده بود و امید داشتیم که رتبه دهم یا تک رقمی به دست بیاوریم، اما وقفه بازی‌ها کارمان را سخت کرد. با این وجود امیدوار هستیم علاوه بر حفظ تیم در لیگ برتر، رتبه خوبی کسب کنیم و فصل را به خوبی تمام کنیم.

بیشتر بخوانید:
درخشان: پرسپولیس بازی به بازی پیش برود
احضار مدافع تیم ملی ایران به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ترکیه
پوزخند علی کریمی به قرمزترین فصل زندگی+ عکس 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران سپاهان گل گهر مهرداد عبدی گل گهر سپاهان سپاهان-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال