عبدی: داور با دانشگر مدارا کرد

&#۱۶۰; سایپا توانست تیم صدرنشین جدول را شکست دهد و اینگونه بهبودی به اوضاعش ببخشد ....

به گزارش ورزش سه، مهرداد عبدی در خصوص شکست استقلال توسط سایپا به خبرنگار ما گفت : به هر حال همه می دانند استقلال تیم صدرنشین جدول بود ولی ما هم قبل از بازی گفته بودیم کاری به این مسئله نداریم و خدا را شکر با یک سازماندهی درست دفاعی توانستیم آن ها را شکست دهیم و به نظرم کار بزرگی انجام دادیم.


او در خصوص عملکرد خوبش ادامه داد: بازیکنان استقلال خودشان هر یک ، یک تیم جداگانه هستند چون کیفیت خوبی دارند. خدا را شکر می کنم که توانستم از پس آن ها بر بیایم، بردن همیشه خوب است اما مقابل استقلال و پرسپولیس واقعا بیشتر کیف می دهد .


این بازیکن در خصوص اینکه داور می‌توانست دانشگر را اخراج کند ولی نکرد در این خصوص گفت : به نظرم چون در آن صحنه به داور زیاد فشار آوردند  او هم با دانشگر مدارا کرد ، نمی خواهم چیزی بگویم چون ما برده ایم و این برایمان مهم است .


عبدی در پایان در خصوص دیدار پیش رو با گل گهر افزود : بعد از بازی سنگین با استقلال حالا هم یک بازی سخت با گل گهر داریم اما روحیه گرفته ایم و با هدف برد به آن بازی می رویم، مربیان ما نوید این قضیه را داده بودند که ساپیا روند رو به رشدی را در پی گرفته و اوضاعش بهتر خواهد شد که فکر می کنم این موضوع را در دیدار با استقلال ثابت کردیم .

تگ ها


مهرداد عبدی سایپا