عبدی: در پرسپولیس باند بازی وجود ندارد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید این تیم هنوز به آمادگی فصل قبل نرسیده و منشا نیز باید به مرور زمان با سایر بازیکنان همراه شود ......

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید این تیم هنوز به آمادگی فصل قبل نرسیده و منشا نیز باید به مرور زمان با سایر بازیکنان همراه شود.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، حسین عبدی درباره پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار کرد: در نیمه اول دو تیم استرس داشتند. استرس گل زدن در پرسپولیسی ها و استرس گل نزدن در شاگردان درخشان باعث شد نیمه اول گلی را به همراه نداشته باشد. پرسپولیس دوست داشت هرچه زودتر به گل برسد و این کار را به وسیله ی توپ های بلند انجام می داد.

او ادامه داد: نفت هم خیلی خوب مقاومت کرد اما گل زودهنگام طارمی در نیمه دوم رنگ و بوی بازی را عوض کرد و آن ها توانستند به راحتی گل های دوم و سوم را نیز به ثمر برسانند. البته دارایی حمید درخشان هم همین بود و آن ها نسبت به سوپرجام پیشرفت خوبی کرده بودند.

هافبک سابق پرسپولیس درباره گل های نخست طارمی در فصل جدید تصریح کرد: در اوایل حضور این مهاجم در پرسپولیس من مربی اش بودم. او بازیکنی است که دوست دارد مشکلاتش را خودش حل کند و یکی از دلایلی که به خوبی برای خود نیز موقعیت سازی می کند همین است. طارمی و علیپور بیشترین تعقیبات موفق را در نیمه های زمین حریف دارند که این خود قابلیت آن ها است.

عبدی درباره نیمکت نشینی منشا در هفته سوم و هم چنین شایعه پاس ندادن بازیکن پرسپولیس به این مهاجم نیجریه ای گفت: علیپور و طارمی دو سال است که در کنار هم بازی می کنند و به آمادگی و هماهنگی خوبی رسیده اند. منشا نیز طول می کشد که با بازیکنانی هماهنگ شود که سه فصل است در کنار هم توپ می زنند. در پرسپولیس پاس ندادن و باند بازی وجود ندارد و بازیکنان به علت احساس راحتی پاسکاری های خود را با هم تیم های سابق خود انجام می دهند.

او درباره نوع و تفاوت بازی احمدزاده و سیامک نعمتی تصریح کرد: فرشاد بازیکن بسیار خوش تکنیک و باهوشی است و نباید از قابلیت های او به راحتی عبور کرد. این که بخواهیم برای هربازیکنی جانشین بیاوریم کار درستی نیست. بازیکن نباید بی خود و بی جهت کنار گذاشته شود البته باید بگویم که نعمتی نیز خودش را اثبات کرده و می تواند لباس سرخپوشان را به تن کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان درباره دیدار این تیم مقابل الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: پرسپولیس هنوز به آمادگی سال گذشته نرسیده است. درست است که توانسته اند ۹ امتیاز موجود را کسب کنند ولی بازی های این تیم با افت و خیزهایی همراه بوده که به مرور زمان این ها حل خواهد شد و پرسپولیس می تواند مقابل الاهلی موفق شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال