عبور آسان جوانان والیبال ایران از سد مصر

تیم والیبال جوانان ایران در نخستین دیدار خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان موفق به شکست مصر در سه ست متوالی شد....

به گزارش ورزش سه، بعد از یک روز استراحت مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان از امروز به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شد.
تیم والیبال جوانان ایران از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران و در نخستین دیدار خود در این مرحله و از گروه G به مصاف مصر قهرمان قاره آفریقا رفت و با اقتدار این تیم را شکست داد تا به دومین برد خود در این مسابقات دست یابد.


شاگردان بهروز عطایی در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند.


سینا نیک‌پور، مهدی جلوه، یونس رمضانی، امیرحسین توخته، امین خواجه خلیلی، امیرحسین صداقت و عبدالمختار بوش (لیبرو) ترکیب شروع کننده تیم ایران مقابل مصر بودند.


این چهارمین دیدار تیم ایران در این رقابت‌ها بود و ملی‌پوشان در سه مسابقه قبلی و در مرحله گروهی سه بر دو مغلوب بلژیک و آرژانتین شده بودند و مراکش را نیز سه بر صفر شکست داده بودند.


تیم والیبال جوانان ایران فردا (سه‌شنبه) برای دومین بار به مصاف مراکش می‌رود که این مسابقه از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.


ایران که از صعود به جمع ۸ تیم برتر بازمانده، در صورت شکست مراکش می تواند یک گام دیگر به کسب مقام نهمی مسابقات جهانی نزدیک خواهد شد.

تگ ها


والیبال