عبور رویایی پیکان از تونل وحشت فوتسال زنان

هفته سوم مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال زنان صبح امروز با برگزاری ۶ مسابقه پیگیری شد و ۲۹ بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد....

به گزارش "ورزش سه" هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان به ایستگاه سوم رسید و صبح امروز در دو گروه رقابت‌های هفته سوم با انجام ۶ مسابقه به پایان رسید؛ در گروه اول دو تیم مدعی پالایش نفت آبادان و مس کرمان که دو بازی نخست خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، در دیداری مستقیم امروز به مصاف هم رفتند.

نفتی‌ها خیلی زود در نیمه اول به گل رسیدند و توانستند مدیریت بازی را به دست بگیرند و تلاش بازیکنان مس برای رسیدن به گل بی‌نتیجه بود و در نیمه دوم شاگردان علوانی گل دوم و سوم را هم به ثمر رساندند تا پیروزی خود را تثبیت کنند و سومین پیروزی متوالی خود را در فصل جدید جشن بگیرند.

در گروه دوم، دو مسابقه ۶ امتیازی و جذاب امروز برگزار شد؛ تیم پرستاره نصر فردیس که هفته گذشته مغلوب پیکان شده بود، به دنبال دومین پیروزی فصل خود بود و مس رفسنجان هم در شرایطی مشابه، قصد داشت از کرج سوغاتی ۳ امتیازی را با خود به رفسنجان ببرد.

مسی‌ها بازی را بهتر از حریف پرستاره خود آغاز کردند و موفق شدند نیمه اول را با برتری ۲-۰ به رختکن بروند؛ با شروع نیمه دوم، حملات نصر برای جبران نتیجه بیشتر شد تا این‌که سرانجام شاگردان رضازاده یکی از گل‌های خورده را جبران کردند و در دقایق پایانی، سارا شیربیگی ستاره تازه‌وارد نصری‌ها توانست گل تساوی تیمش را رقم بزند تا این بازی حساس با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

در دیگر بازی مهم هفته سوم، پیکان تیم صدرنشین گروه دوم که دو بازی نخست خود را مقابل مس رفسنجان و نصر فردیس با پیروزی به پایان برده بود، در اهواز مقابل دیگر مدعی گروه دوم یعنی ملی‌حفاری اهواز به میدان رفت؛ شاگردان اردلان در دقیقه ۹ دروازه‌شان باز شد اما در ادامه بازی به مانند مسابقه هفته اول مقابل مس توانستند کامبک بزنند و سومین پیروزی خود را در فصل جدید با شکست ملی‌حفاری در اهواز رقم زدند تا سه بازی دشوار نیم‌فصل اول با سه پیروزی برای خودروسازان به پایان رسیده باشد.

برتری ۹ گله تیم تازه لیگ برتری شده فرهان ملارد در شیراز مقابل پویندگان صنعت فجر یکی از نتایج جالب‌توجه هفته بود.

نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر فوتسال زنان (جمعه ۲۱ آبان )

* گروه اول
پالایش نفت آبادان ۳ - ۰ مس کرمان
بوتا پارس ایرانیان ۴ - ۱ چیپس کامل مشهد
پویندگان صنعت فجر شیراز ۲ - ۹ فرهان ملارد

* گروه دوم
نصر فردیس کرج ۲ - ۲ مس رفسنجان
ملی حفاری اهواز ۱ - ۲ پیکان تهران
هیئت فوتبال اصفهان ۱ - ۲ کیمیای اسفراین

تگ ها


فوتسال بانوان