عثمان دمبله ادامه سال ۲۰۱۹ را از دست داد!

عثمان دمبله ستاره فرانسوی بارسلونا ادامه سال ۲۰۱۹ میلادی را به دلیل مصدومیت از دست داد...

عثمان دمبله ادامه سال ۲۰۱۹ را از دست داد!

به گزارش مدال، دقیقه 25 بازی شب گذشته بارسلونا و بروسیا دورتموند بود که عثمان دمبله روی زمین نشست. کفش هایش را بیرون آورد و تقاضای تعویض داد. او که قصد سر زدن روی سانتر سرجی روبرتو را داشت، از ناحیه قدیمی دچار مصدومیت شد. همسترینگ پای چپ در یکی دو سال اخیر چند بار او را آزار داده است.

این سومین مصدومیت فصل و ششمین مصدومیت او در سال 2019 بود. ستاره فرانسوی که به دلیل همین مصدومیت ها هرگز نتوانسته درخشش موردنظر را در بارسا داشته باشد، اکنون باید 5 هفته دیگر به دور از میادین باشد.

امروز آاس گزارش داد که علی رغم اینکه هنوز تیم پزشکی بارسا نظر خود در مورد مدت زمان دوری دمبله اعلام نکرده؛ ولی نوع مصدومیت این بازیکن به گونه‌ای است که بین 4 تا 6 هفته به درمان نیاز دارد و او قطعا سال 2019 را از دست داده است.

دمبله باید امیدوار باشد که بتواند خود را به هفته های ابتدایی سال 2020 و به خصوص سوپرکاپ اسپانیا که برای اولین بار در عربستان برگزار خواهد شد، برساند.

اخبار مرتبط:

بارسلونا 3 دورتموند ۱ ؛ صعود با درخشش مسی

تگ ها


ستاره فرانسوی ارنستو والورده بلوگرانا ورزشگاه نیوکمپ فوتبال جهان عثمان دمبله بورسیا دورتموند بارسلونا بارسلونا-بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال