عجایب استقلال؛ هنوز خبری از تمدید قرارداد نیست!

مدیران استقلال هنوز هیچ تماسی با ۸ بازیکنی که قراردادشان با این تیم تمام شده برای تمدید قرارداد برقرار نکرده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از هفته‌ها قبل یکی از دغدغه های اصلی فرهاد مجیدی و هواداران استقلال پایان قرارداد ۸ ستاره این تیم در پایان فصل بوده است.


سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان ، ارسلان مطهری و محمد نادری ۸ بازیکنی هستند که قراردادشان با استقلال به پایان رسیده است. به این جمع باید شیخ دیاباته را نیز اضافه کنیم اما ظاهرا مدیریت باشگاه و حتی کادرفنی تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکنان ندارند.

از طرف دیگر انتظار می‌رفت مسئولان باشگاه استقلال از مدت ها قبل بحث تمدید قرارداد با این بازیکنان را شروع کنند. فرهاد مجیدی نیز بارها در مصاحبه‌هایش از مدیریت باشگاه خواست هرچه سریع‌تر قراردادها تمدید شود اما نکته عجیب این است که حتی با پایان فصل هم اقدامی در این خصوص انجام نشده است.


بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ما با گذشت دو روز از فینال جام حذفی و شکست استقلال، هنوز هیچ تماسی از سوی مدیریت باشگاه با ۸ بازیکنی که نام شان در بالا مطرح شد، صورت نگرفته و این نفرات هم در بلاتکلیفی بسر می‌برند.


از بین بازیکنانی که قراردادشان تمام شده، محمد نادری بعد از فینال حذفی خداحافظی کرد اما سایر بازیکنان وضعیت شان روشن نیست.


البته که گفته می‌شود از بین نفرات مطروحه برخی بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی نیستند و ممکن است او خواهان تمدید قراردادشان نشود اما باشگاه با سایر نفرات هم هیچ مذاکره‌ای انجام نداده تا تا در فاصله ۸ روز تا شروع تمرینات آبی ها برای فصل جدید بلاتکلیفی در اردوگاه آبی موج بزند.
این در شرایطی است که گفته می‌شود برخی بازیکنان مثل مهدی قایدی ، رشید مظاهری و ... نیز خواهان جدایی هستند و حال باید دید مدیریت باشگاه استقلال در روزهایی که باشگاه رقیب(پرسپولیس) عملا وارد نقل و انتقالات شده و بازیکن جذب کرده، چه اقدام نقل و انتقالاتی انجام خواهد داد!

تگ ها


سیاوش یزدانی استقلال تهران سید حسین حسینی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال