عجایب نفت؛ از دست بردن در قرارداد تا تغییر ۲ ساعته سرمربی

باشگاه نفت تهران پس از پایان لیگ شانزدهم شاهد اتفاقات عجیبی بوده تا جایی که احتمال دارد امروز یا فردا (چهارشنبه) مالک این باشگاه تغییر کند ......

باشگاه نفت تهران پس از پایان لیگ شانزدهم شاهد اتفاقات عجیبی بوده تا جایی که احتمال دارد امروز یا فردا (چهارشنبه) مالک این باشگاه تغییر کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، تیم فوتبال نفت تهران پس از حدود یک سال واگذار شدن به صورت نصف و نیمه شرایط عجیبی دارد و هر لحظه باید منتظر بود تا یک خبر غیر منتظره از این باشگاه به گوش برسد؛ از انتخاب دیر هنگام علی کریمی به عنوان سرمربی که اولین تجربه جادوگر بود تا جایگزین کردن حمید درخشان در فاصله ۲۰ ساعت مانده به دیدار سوپر جام مقابل پرسپولیس. البته این تنها یک قسمت از عجایت باشگاه است.

چهارشنبه هفته گذشته بود که پس از حدود یک ماه تمرین بازیکنان، مسئولان نفت تهران بالاخره با بازیکنان مدنظر کریمی، اول کنار زمین تمرین قرارداد امضا کردند و پس از آن به هیات فوتبال استان تهران رفتند و قراردادهایشان را در آن جا رسمی کردند. با این حال علی کریمی پس از دیدن شرایط نابسامان تیم حاضر به امضای قرارداد نشد. پس از این که مالکان باشگاه نفت از خیر علی کریمی گذشتند به سراغ باقی کمک های او مانند مهرداد خانبان، علی رضا امامی فر و ... رفتند تا یکی از آن ها را راضی به نشستن روی نیمکت کنند اما آن ها که به خاطر علی کریمی به این تیم آمده بودند هیچ کدام راضی به قبول این پیشنهاد نشدند تا در ساعت های پایانی سی ام تیر، نفتی ها به سراغ حمید درخشان بروند و او هم در مذاکراتی یکی، دو ساعته هدایت این تیم را قبول کرد.

جدای از این که پیام صادقیان و حمیدرضا علی عسگری پس از رفتن علی کریمی دیگر حاضر به ادامه فعالیت در نفت نشدند، با آمدن حمید درخشان خیلی از بازیکنانی که با آن ها قرارداد جدید امضا شده بود، مدنظر این مربی قرار نگرفت و او دوباره با سلیقه خودش شروع به یارگیری کرد و بازیکنان پا به سن گذاشته ای مانند محسن بنگر، هاشم بیک زاده و محمد نصرتی را به نفت آورد.

مشخص نیست باشگاه نفت در قبال بازیکنانی که با این باشگاه در هیات فوتبال قرارداد امضا کرده اند، چه موضعی می گیرد. این درحالی است که در قرارداد یکی از بازیکنانی که در هیات فوتبال قراردادش ثبت شده دست برده اند؛ قرارداد این بازیکن با نظر علی کریمی ۱۰۰ میلیون تومان بوده و با این مبلغ در هیات فوتبال به امضا رسیده اما پس از آمدن درخشان و نخواستن او توسط مربی جدید، در قرارداد این بازیکن دست برده شده و سه صفر از قرارداد آن خط خورده تا قرارداد ثبت شده این بازیکن تنها ۱۰۰ هزار تومان باشد.

با همه این اوصاف در یکی دو روز اخیر، وزارت نفت اعلام کرده که به احتمال زیاد باشگاه نفت از شرکت بهنام پیشرو کیش پس گرفته می شود تا در اختیار مالک جدید قرار گیرد. دلیل این کار هم کوتاهی بهنام پیشرو در پرداخت بدهی های این باشگاه است.

باید دید سرنوشت نفت تهران - که تا چند سال پیش همه از خوش قولی آن ها تعریف و تمجید می کردند اما حالا به عنوان بدقول ترین باشگاه مطرح است - پس از جلسه فوق العاده هیات امنا و کمیته انتقال باشگاه نفت چه می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال