عجب جدال هیجان‌انگیزی؛ یحیی هت تریک می‌کند یا برانکو؟

تقابل گل محمدی و پرسپولیس از زوایای مختلف جالب است....

تقابل گل محمدی و پرسپولیس از زوایای مختلف جالب است.

به گزارش مدال، شماتیک ترکیب پدیده را ببینید متوجه خواهید شد که گل محمدی همچون بازی قبلی مقابل پرسپولیس با روش چهار چهار دو خطی بازی می کند. برخورداری از دو هافبک دفاعی و دو مهاجم با این توضیح که مهدی خانی به خط هافبک هافبک هم کمک می کند تا پدیده با برتری نفرات بتوانند در میانه میدان از استحکام و توان بیشتری برخوردار باشند.

یحیی خیلی مهره سرشناس ندارد اما او از بازیکنان متوسط تیمی ساخته مدعی و خطرناک. تیمی که امروز برای آنها این بازی حکم مرگ و زندگی را دارد.

آیا گل محمدی که در سالهای اخیر  یکبار برانکو، دو بار پرسپولیس و سه بار هم استقلال را به عنوان سرمربی نفت و ذوب آهن از گردونه جام حذفی کنار گذاشته و در لیگ هم با برد و تساوی های مکرر مقابل سرخابی ها مانع از قهرمانی آنها شده امروز با تیم پدیده بلای جان پرسپولیس خواهد شد؟

به نظر شما یحیی گل محمدی با سابقه دو قهرمانی در جام حذفی به همراه ذوب آهن امروز صعود تیمش به نیمه نهایی را جشن می گیرد تا شانس هت تریک فتح جام را داشته باشد یا برانکو پس از دو حذف تلخ از این جام با پرسپولیس، در سومین فصل تیمش را به نیمه نهایی می رساند تا شانس قهرمانی داشته باشد؟ عجب جدال هیجان انگیزی.

* حسین قدوسی

عجب جدال هیجان‌انگیزی؛ یحیی هت تریک می‌کند یا برانکو؟