عجب پلی آفی؛ جنگ ستارگان در اروپا کلید خورد!

ستاره های بزرگی در مرحله پلی آف جام جهانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت....

به گزارش "ورزش سه"، فرمت برگزاری مرحله پلی آف جام جهانی در قاره اروپا در این دوره تغییر یافته و ۱۲ تیم راه یافته به این مرحله در سه گروه چهار تیمی و به صورت مرحله نیمه نهایی به مصاف هم می وند و در نهایت سه تیم برنده بازی های فینال، موفق به کسب مججوز صعود به جام جهانی خواهند شد.

مرحله پلی آف این دوره شامل ۱۰ تیم در گروه خود دوم شدند به علاوه دو تیم برتر رده بندی لیگ ملت های یوفا که نتوانستند از طریف مرحله مقدماتی مجوز حضور در پلی آف را بگیرند، خواهد بود.  مرحله مقدماتی امشب رسما به اتمام رسید و بدین ترتیب شاهد حضور تیم هایی چون پرتغال، ایتالیا، لهستان، اسکاتلند، مقدونیه شمالی، روسیه، ولز، ترکیه، اوکراین، سوئد، اتریش و جمهوری چک در مرحله دشوار پلی آف این دوره در قاره اروپا خواهیم بود.

این در واقع یعنی ستاره هایی چون بازیکنان ایتالیا مدافع عنوان قهرمانی یورو ۲۰۲۰، کریستیانو رونالدو، برونو فرناندس، گرت بیل، زلاتان و ... با هم سر کسب تنها سه سهمیه برای صعود به جام جهانی قطر ۲۰۲۲ مبارزه خواهند کرد. امشب ارلینگ هالند، گلزن جوان تیم ملی نروژ شانس حضور در جام جهانی را از دست داد و از بین ستاره های نامبرده نیز قطعا چند نفر نمی توانند در مهم ترین تورنمنت ملی فوتبال جهان حضور پیدا کنند.

کریستیانو رونالدو و زلاتان در پلی آف جام جهانی ۲۰۱۴ با هم روبرو شدند که آن دیدار با درخشش ستاره پرتغالی پایان یافت. حالا و در سال های پایانی دوران ورزشی هر دو بازیکن، امکان تکرار این تقابل وجود دارد.

تگ ها


گرت بیل تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو تیم ملی سوئد زلاتان ابراهیموویچ ناکی ولز سوئد