عجیب است در مورد بهترین بودن مسی حرف می‌زنید

آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی اینتر به ستایش از همبازی سابق خود لیونل مسی پرداخته است....

به گزارش "ورزش سه"، آرتورو ویدال بعد  از سپری کردن دو سال موفق در بارسلونا، سال گذشته به پیشنهاد آنتونیو کونته پاسخ مثبت داده و دوباره کار کردن زیر نظر این سرمربی ایتالیایی را انتخاب کرد. حالا آرتورو ویدال در مصاحبه ای در مورد لیونل مسی و البته بهترین مهاجمان حال حاضر دنیای فوتبال صحبت کرده و مدعی شد روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز نیز می توانند در آینده باز هم پیشرفت بکنند.

آرتورو ویدال، گفت: "هیچ مقایسه ای در مورد لیونل مسی وجود ندارد. حتی برایم عجیب است که در مورد اینکه لئو بهترین است یا نه صحبت می کنید، زیرا مثل او در این کره خاکی بازیکنی وجود ندارد. البته من هم کنار مسی تمرین کرده و هم در کوپا آمه ریکا رقیبش بوده ام. ما دو بار با پیروزی مقابل آرژانتین قهرمان شدیم که به نظرم ارزش زیادی داشت.

البته در حال حاضر بهترین مهاجمان جهان از نظر من لوئیس سوارز و رابرت لواندوفسکی هستند. گرچه به نظر من هم تیمی هایم در اینتر یعنی روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز در صورت ادامه روند پیشرفت خود در آینده می توانند به آن سطح برسند.

آینده در صورت جدایی از اینتر؟ من دوست دارم قبل از خداحافظی از دنیای فوتبال مدتی برای تیم برزیلی فلامینگو بازی کنم و این برایم اتفاقی رویایی خواهد بود."

تگ ها


اینتر میلان لیونل مسی آرتورو ویدال فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال