عجیب اما واقعی؛ احتمال هم‌بازی شدن نیمار و رونالدو

رسانه‌های اسپانیایی از سناریوی جدید و عجیبی در خصوص نیمار پرده برداشتند، سناریویی که بر اساس آن احتمال هم‌بازی شدن نیمار و رونالدو وجود دارد....

به گزارش مدال؛ در حالی که سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از بازگشت «نیمار جونیور» به تمرینات این تیم خبر دادند، رسانه‌های اسپانیایی از سناریوی جدیدی پرده برداشتند، رسانه‌هایی که اصرار دارند حتی اگر بازگشت او به بارسلونا محقق نشود، نیمار فرانسه را به مقصد باشگاه دیگری ترک می‌کند. بر اساس این ادعا باشگاه‌های یوونتوس، رئال مادرید، بایرن مونیخ و حتی منچستریونایتد جز گزینه‌های ستاره برزیلی قرار دارند.

طبق گفته روزنامه کاتالانی «موندو دپورتیوو»؛ یوونتوس که با جذب «کریستیانو رونالدو» در تابستان گذشته و «آرون رمزی»، «ماتیاس دلیخت» و «رابیو» در این تابستان نشان از ساخت تیمی جدید داده، برای جذب وینگر 27 ساله برزیلی به شدت وسوسه شده است.

البته یوونتوس در این تابستان خرج‌هایی داشته و به همین دلیل دستیابی به توافق هم‌زمان با پاری‌سن‌ژرمن و رعایت قوانین مالی، امری سخت به نظر می‌رسد اما به هیچ عنوان غیر ممکن نیست چرا که می‌تواند با فروش «ماریو مانژوکیچ» و «پائولو دیبالا» تراز مالی خود را متعادل کند. در این صورت جهان فوتبال با زوج طلایی «رونالدو و نیمار» آشنا خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

بارسا برای جذب نیمار به 300 میلیون یورو نیاز دارد

تگ ها


بازگشت نیمار به بارسلونا حواشی نیمار نیمار پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن یوونتوس بارسلونا سری آ لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال