تورین آماده انفجار بزرگ‌ترین بمب نقل‌وانتقالات!

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی مسئولان باشگاه یوونتوس بعد از ارائه پیشنهاد برای معاوضه دیبالا و سوارس حالا به دنبال جذب نیمار رفته‌اند تا بمب نقل‌وانتقالات را در تورین منفجر کنند....

به گزارش مدال؛ باشگاه یوونتوس در تابستان یکی از باشگاه‌های فعال در بازار نقل‌وانتقالات بوده و حالا خبر می‌رسد که آنها به دنبال جذب «نیمار جونیور» نیز هستند و می‌خواهند با نهایی کردن این انتقال و منفجر کردن بمب نقل‌وانتقالات همه اروپا را در حیرت فرو ببرند.

طبق گفته «AS» مسئولان بیانکونری دقایقی پیش پیشنهاد معاوضه «پائولو دیبالا با ستاره برزیلی+ 120 میلیون پوند را به پاریسی‌ها ارائه کرده‌اند که این پیشنهاد نسبت به پیشنهادات سایر تیم‌ها از جمله رئال مادرید و بارسلونا به طرز قابل توجهی بهتر و بالاتر است و به همین دلیل احتمال نهایی شدن آن بسیار بالا به نظر می‌رسد. جالب‌تر اینکه «AS» مدعی شده «کریستیانو رونالدو» نیز از طرف مسئولان باشگاه یووه با «جونیور» به صورت تلفنی گفتگو کرده تا نظر او را جهت حضور در تورین جویا شود و با نظر مثبت نیمار مواجه شده است.

در این بین قوانین مالی یوفا تنها مشکل بانوی پیر جهت نهایی کردن این انتقال عنوان شده که این مشکل نیز با فروش برخی بازیکنان از جمله «ماریو مانژوکیچ»، «دانیله روگانی» و «متوئیدی» حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس و بارسلونا در آستانه 2 معاوضه بزرگ و تاریخی

تگ ها


نیمار جونیور نیمار پاری سن ژرمن نیمار یوونتوس اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پائولو دیبالا پاری سن ژرمن یوونتوس لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال