عجیب اما واقعی؛ تیم ملی و دو تیم بزرگ در ایران سرمربی ندارند!

نداشتن سرمربی در سه تیم که در راس آن تیم ملی کشورمان قرار دارد از آن دست اتفاقات عجیبی است که فقط در فوتبال ایران پیش می‌آید...

به گزارش مدال، روز گذشته آنقدر درگیر رفتن استرا و ماجراهای عجیب در استقلال شدیم اصلا یادمان رفت تراکتور و تیم ملی کشورمان هم سرمربی ندارند.
این هم فقط از آن دست اتفاقاتی است که فقط در فوتبال ایران پیش می‌آید که همزمان تیم ملی، دو تیم پرطرفدار یعنی استقلال و تراکتور سرمربی ندارند.
استقلال در حالی به مصاف پیکان رفت که وریا غفوری کاپیتان آبی‌ها هدایت تیم را برعهده داشت. تیم ملی و تراکتور هم در حال حاضر تحت هدایت وحید هاشمیان و شیخ لاری قرار دارد.

استقلال بدون استرا
آبی‌های پایتخت در حالی بدون سرمربی هستند که در حساس ترین مقطع خود قرار دارند. این تیم بعد از چند سال در صدر جدول قرار دارد آن‌هم در شرایطی که سایه سنگین رقبایی سرسختی مثل پرسپولیس، شهرخودرو و سپاهان را پشت سرخود احساس می‌کند.

تراکتور بدون دنیزلی
تراکتور، پنجمین تیم پرطرفدار دنیا در شرایطی بدون دنیزلی ادامه می‌دهد که روز گذشته دربی تبریز را به ماشین‌سازی واگذار کرد. تا ماشین سازان در جدول بالای تراکتور قرار بگیرند البته با یک بازی کمتر. این تیم با دو بازی معوقه با ۱۸ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد. استقلال و تراکتور علاوه بر سرمربی مدیرعامل هم ندارند.
در چند روز گذشته خبرها ضد و نقیضی از مذاکره تراکتور با علی دایی، برانکو و استراماچونی حتی کارلوس کی‌روش به گوش می‌رسید اما کماکان خبری از گزینه رسمی نیست.
همچنین از اردوی آبی‌ها خبر می‌رسد همچنان مذاکره با استراماچونی ادامه دارد و احتمال دارد این سرمربی ایتالیایی در صورت انجام تعهدات باشگاه برگردد.

تیم ملی بدون ویلموتس
و اما تیم ملی فوتبال ایران که با ویلموتس هیچ نشانی از صلابت زمان کی‌روش را نداشت تا اینکه به لطف قراداد عجیب و بندهای عجیب تری که بسته بود رفت و دستان تیم ملی را در پوست گردو گذاشت.
به لطف تدبیر میدران و مسئولان فوتبال ایران هر روز شاهد اتفاقات عجیبی و غریبی هستیم که در نوع خود در دنیا بی نظیر هستند.

بیشتر بخوانید:

ادعای عجیب دنیزلی پس از جدایی از تراکتور

خدمتی که استراماچونی و استقلال به فدراسیون فوتبال کردند!

تاج: برکناری ویلموتس اقدام درستی بود

تگ ها


فوتبال ایران مارک ویلموتس مصطفی دنیزلی آندره آ استراماچونی استقلال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال