عجیب اما واقعی؛ رئال با نیمار بازی کرد!

باشگاه رئال مادرید علیرغم تمایل نیمار به جدایی از پاری‌سن‌ژرمن برای جذبش پیش‌قدم نخواهد شد چرا که هدف اصلی‌اش جذب ستاره فرانسوی پاریسی‌ها است....

به گزارش مدال؛ ماجراهای «نیمار جونیور» دیگر به شدت کش پیدا کرده و هر روز خبر جدیدی در این خصوص در رسانه‌های دنیا منتشر می‌شود. در یکی از همین خبرها رسانه‌های فرانسوی مدعی شدند که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با باشگاه رئال مادرید بر سر انتقال قرضی ستاره برزیلی با بند خرید دائمی به توافق رسیده‌اند اما بررسی‌های دقیق‌تر توسط منابع نزدیک به دو باشگاه، از عدم وقوع چنین توافقی خبر می‌دهد.

اما همین منابع خبر جدیدی را به رسانه‌ها رسانده‌اند؛ رئال برای رسیدن به هدف اصلی خود در نقل‌وانتقالات در حال بازی با اسم «نیمار جونیور» است و آن هدف کسی نیست جز «کیلیان امباپه»!

در واقع این منابع معتقدند که رئال رابطه خود را با PSG تقویت کرده و در پشت پرده و در میان هجمه‌های زیاد بر سر نیمار، آنها بر سر انتقال امباپه در سال آینده به توافق رسیده‌اند. البته در این بین برخی نیز معتقدند که پرس با توجه به پتانسیل تبلیغاتی نیمار به جذب او بسیار گرم نگاه می‌کند اما این تنها نظر اوست و زیدان و برخی از سران باشگاه مخالف چنین انتقالی هستند.

بیشتر بخوانید:

آخرین تلاش پرس؛ ۱۲۰ میلیون یورو + مودریچ در ازای نیمار

تگ ها


کیلیان امباپه امباپه رئال کهکشانی‌ها فلورنتینو پرس زین‌الدین زیدان اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نیمار کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال