عجیب اما واقعی؛ رایولا خواستار عذرخواهی هواداران میلان شد!

مینو رایولا از مدیربرنامه‌های نامدار جهان فوتبال احساس می‌کند که هواداران باشگاه میلان سر داستان‌های مربوط به جیانلوئیجی دوناروما به او یک عذرخواهی بدهکار هستند....

به گزارش مدال، «مینو رایولا» سال 2016 با انتقال «پل پوگبا» از یوونتوس به منچستریونایتد 25 میلیون یورو حق کمیسیون دریافت کرد و گفته می‌شود از انتقال «ارلینگ هالند» به دورتموند هم 15 میلیون یورو کمیسیون به جیب زده است.

رایولا در مصاحبه با «ریپابلیکا» این ادعا که کمیسیون بسیار بالایی دریافت می‌کند را رد کرد: «حق کمیسیون من به دستمزد بازیکن بستگی دارد، برای همه چنین است. من قبول دارم که پول زیادی از کمیسیون دریافت می‌کنم اما قبول ندارم که این مبلغ بیش از حد است. امروز یک باشگاه بزرگ 4 میلیارد یورو ارزش دارد، امروز پول پشت هر اتفاقی در فوتبال است اما تنها پول به من انگیزه نمی‌دهد. من در همان 20 سالگی هم میلیونر بودم. فیفا با مقصر نشان دادن مدیربرنامه‌ها قصد دارد مشکلات خود را مخفی کند.»

رایولا دو سال پیش زمانی که باشگاه میلان تحت مالکیت «یونگ هونگ لی» بود، تلاش کرد تا «جیانلوئیچی دوناروما» را از این تیم جدا کند و به همین دلیل مورد خشم هواداران میلان قرار گرفت. او حالا می‌گوید که انتظار دارد که هواداران روسونری از او عذرخواهی کنند: «هواداران میلان یک عذرخواهی به من بدهکار هستند. بله من تصمیم داشتم دوناروما را از میلان جدا کنم زیرا به پروژه میلان تحت مالکیت لی اعتماد نداشتم، همانگونه که به پروژه اینتر با مالکی به نام توهیر اعتماد نداشتم و شما در هر دو مورد دیدید که حق با من بود. پول برای من آخرین اولویت است و من در آن زمان به فکر آینده دوناروما بودم.»

بیشتر بخوانید:

رایولا مانع انتقال آقای هتریک به منچستریونایتد شد؟

تگ ها


مینو رایولا میلان روسونری عذرخواهی میلان سری آ جیانلوئیجی دوناروما فوتبال جهان فوتبال