عجیب اما واقعی؛ مورینیو فن‌دایک را نخواست!

برخی از رسانه‌ها مدعی شدند ژوزه مورینیو زمانی که هدایت منچستریونایتد را برعهده داشته از مسئولان باشگاه خواسته تا برای جذب ویرجیل فن‌دایک از ساوتهمپتون اقدام نکند....

به گزارش مدال؛ «ویرجیل فن‌دایک» که هفته گذشته جایزه بهترین بازیکن فصل اروپا را تصاحب کرد و به تازگی به عنوان یکی از سه نامزد عنوان بهترین بازیکن سال نیز معرفی شد، از زمان پیوستن به لیورپول به خط دفاعی این تیم سر و سامان داده و حالا خبری بسیار عجیب در خصوص او رسانه‌های جهان را مشغول به خود کرده است.

براساس ادعای «ایندیپندنت»، «ژوزه مورینیو» سرمربی وقت باشگاه منچستریونایتد پیش از حضور فن‌دایک در لیورپول متوجه علاقه مسئولان شیاطین‌سرخ به این مدافع می‌شود اما اعلام کرده که به مدافع هلندی نیازی ندارد.

مورینیو که به خواسته خود رسیده بود و «ویکتور لیندلوف» و «اریک بایی» را در ترکیب شاگردان خود می‌دید، از داشته‌هایش رضایت داشت و از باشگاه خواست در رقابت برای جذب فن‌دایک از ساوتهمپتون شرکت نکند. حالا اما با مشکلات بالای شیاطین سرخ در خط دفاع و پس از اخراج آقای خاص، آنها در این تابستان با 85 میلیون پوند «هری مگوایر» را جذب و با شکستن رکوردِ فن‌دایک، مگوایر را به گران‌ترین مدافع تاریخ تبدیل کردند، به این امید که هری همانند ویرجیل بتواند به خط دفاعی تیم جدیدش سر و سامان دهد.

بیشتر بخوانید:

مدافعی که اروپا را تکان داد و تاریخ نوشت

تگ ها


ویرجیل فن دایک لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید منچستریونایتد شیاطین سرخ ژوزه مورینیو آقای خاص لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان ویرجیل فان‌دیک منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال