عجیب اما واقعی؛ کلوپ یک موج‌سوار را به لیورپول آورد

یورگن کلوپ سرمربی باشگاه لیورپول در اقدامی عجیب و بسیار قابل توجه، یک موج‌سوار را به کادر فنی خود در آنفیلد اضافه کرد....

به گزارش مدال؛ در دنیای امروزی فوتبال تنها معطوف به اتفاقات داخل میدان نیست و مسائل علمی زیادی را در بر می‌گیرد؛ مسائل روحی و روانی نیز حالا در فوتبال نقشی بسیار مهم ایفا می‌کنند و اقدام اخیر «یورگن کلوپ» سرمربی لیورپول نیز این امر را تایید می‌کند.

کلوپو برای کمک به بازیکنانش برای کم کردن استرس، از یک موج‌سوار آلمانی کمک خواسته است. «سباستین استودتنر» هفته گذشته به تمرین تیم لیورپول دعوت شد تا با بازیکنان این تیم صحبت کند. او به منظور کمک به بازیکنان برای مواجه شدن با اضطرابشان، یک جلسه تمرینی در استخر برگزار کرده تا به آنها تکنیک‌های نفس کشیدن و حبس نفس را آموزش دهد. به نقل از «تایمز»؛ «ویرجیل فن‌دایک» و هم‌تیمی‌هایش از کار این موج‌سوار آلمانی بسیار هیجان‌زده شدند.

«استودتنر» معتقد است در زندگی «هر چیزی ممکن است» و در صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» تصاویر انگیزشی فراوان و متنوعی می‌گذارد. دعوت از این قهرمان موج‌سواری آلمان و جهان، آخرین اقدام کلوپ در جهت کمک کردن به تیمش در تمامی زمینه‌ها حتی مسائل کوچک و جزئی بود.

«دیلی میل» نیز امروز مدعی شد استودتنر به کادر فنی لیورپول اضافه خواهد شد تا در مواقع نیاز اینگونه جلسات برای بازیکنان تکرار شود.

بیشتر بخوانید:

تمجید مدیر لیورپول از کلوپ: او بهترین شخص برای مربیگری لیورپول است

تگ ها


سرخپوشان مرسی‌ساید موج سوار در لیورپول لیگ برتر فوتبال