عجیب‌ترین قرنطینه پرسپولیس در المپیک

باشگاه پرسپولیس در شرایطی که بعد از صدرنشینی به ایران بازگشت، بلافاصله راهی منطقه قرنطینه شد....

به گزارش ورزش سه، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، کاروان پرسپولیس بعد از حضور در ایران با تدابیر در نظر گرفته شده راهی قرنطینه شد و در هتل المپیک اسکان یافت.

شرایط قرنطینه پرسپولیس اما با اتفاقات عجیبی تا این لحظه همراه بوده است؛ بعد از فرود هواپیمای این تیم، بلافاصله تیمی ۳۰ نفره با دریافت پاسپورت بازیکنان و کاروان تیم آنها را به سمت دو دستگاه اتوبوس مشایعت کردند. در کنار اعتراض‌هایی که افشین پیروانی به شیوه انتقال تیم در ساعت ۷ صبح به قرنطینه داشتند، یکی از افراد حاضر به گواه بازیکنان به دنبال گرفتن عکس یادگاری برای کودک خردسال خود بود!

ماجرای قرنطینه در هتل المپیک

بازیکنان و اعضای تیم بعد از انتقال به هتل المپیک، در شرایطی که نگرانی زیادی نسبت به شیوه قرنطینه داشتند با حضور کارمندان و حتی افراد دیگر در محل غافلگیر شدند. این در حالی بود که بازیکنان و اعضای تیم انتظار داشتند شرایط قرنطینه با شیوه مناسبی حداقل دنبال شود اما بعد از گرفتن تست کرونا، در حالی برای صرف غذا آماده شدند که دیگر افراد متفرقه نیز در محل حاضر بودند.


سوالات بی پاسخ پرسپولیس در دوره قرنطینه

مسوولان پرسپولیس در شرایطی تیم خود را در قرنطینه می‌بینند که سوالات زیادی دارنپ که تا این لحظه بی پاسخ مانده است؛


۱- بعد از چند تست شرایط خروج از قرنطینه خارج خواهند شد؟
۲- سعید آقایی، خارکش و عمری به عنوان سه بازیکنی که تیم را در هند همراهی نکردند به چه شکل قادر به همراهی و حضور در اردوی پرسپولیس خواهند بود؟
۳- تا این لحظه فقط زمین تمرین در اختیار پرسپولیس قرار گرفته و امکانات تمرینی در اختیارشان نیست.
۴- یحیی گل‌محمدی به شدت به دنبال مشخص شدن شرایط ریکاوری تیمش است و بازیکنان برای ریکاوری و سود بردن از استخر چه باید کنند؟

۵- باشگاه پرسپولیس خواهان مشخص شدن شرایط قرنطینه و مشخص شدن شرایط پرداخت هزینه‌های آن هستند. با توجه به اینکه این خواسته از سوی وزارت بهداشت مطرح شده، هزینه سنگین آن برعهده کیست؟
۶-چرا هتل المپیک؟ وقتی نظارت لازم و شروطی برای این قرنطینه اعلام نشده چه تفاوتی داشت که کاروان پرسپولیس کجا اسکان پیدا کند و اگر هزینه برعهده پرسپولیس است باید محل اسکان را با توجه به لابی و رایزنی خود دنبال می‌کردند.

اکنون پرسپولیسی ساعاتی پس از حضور در تهران قرنطینه خود را دنبال می‌کنند و باید دید کاروان این تیم و مدیران باشگاه برای دریافت پاسخی برای سوالات خود به چه نتیجه‌ای خواهند رسید.

تگ ها


پرسپولیس تهران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال