عجیب‌ترین پنالتی؛ کپی نافرجام راموس از مسی+ عکس

رئال مادرید امشب توانست ویارئال را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب کند. گل دوم رئال از روی نقطه پنالتی داستان جالبی داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید تا دقیقه ۷۷ با تک گل کریم بنزما از ویارئال پیش بود که داور سرنگون شدن سرخیو راموس را به سود رئال پنالتی اعلام کرد.

صحنه ای که مشکوک به نظر می رسید. داوران وی ای آر در مورد این صحنه به هرناندز داور مسابقه تذکر دادند ولی او روی حرف خود ماند و برای بازبینی صحنه به کنار زمین نرفت تا راموس مطابق معمول پشت ضربه پنالتی قرار بگیرد.

در حالی که همه منتظر ضربه راموس بودند او اقدام به پاس دادن به بنزما کرد تا کریم گل دوم خود را به ثمر برساند. ثانیه ای بعد این گل مردود اعلام شد چرا که کریم بنزما قبل از سوت داور وارد محوطه جریمه شده بود. در نتیجه هرناندز دستور به تکرار ضربه داد.

این پنالتی بسیار شبیه به پنالتی سه سال پیش بارسلونا به سلتا در نوکمپ بود. آنجا لیونل مسی بود که به لوئیس سوارز پاس داد و او توانست گلزنی کند. گلی که البته به شکلی صحیح به ثمر رسید و پذیرفته نیز شد.

کریم بنزما پس از دقایقی بحث و جدل بازیکنان ویارئال با داور که معتقد بودند باید ضربه دروازه اعلام شود، پشت توپ قرار گرفت و توانست پنالتی را به گل تبدیل کند.

این گل شماره ۲۱ کریم بنزما در لالیگا بود و به این ترتیب او حالا تنها دو گل با لیونل مسی فاصله دارد.

در مورد پنالتی اما کارشناسان داوری مارکا و ااس معتقدند تصمیم داور اشتباه بود چرا که این راموس است که روی مدافع ویارئال خطا می کند.

اخبار مرتبط:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها

گل اول رئال مادرید به ویارئال توسط بنزما/ ویدیو
گل دوم رئال مادرید به ویارئال (دبل بنزما)/ ویدیو

تگ ها


لوئیس سوارز لیونل مسی سرخیو راموس فوتبال جهان سرخیو راموس کریم بنزما رئال مادرید ویارئال رئال مادرید-ویارئال لالیگا فوتبال