عجیب ولی واقعی؛ رونالدو به بارسا پیشنهاد شده بود

کریستیانو رونالدو قبل از انتقالش به منچستریونایتد به بارسلونا هم پیشنهاد شده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتقال کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد روز جمعه اعلام شد و امروز جنبه رسمی پیدا کرد. با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی و انجام کاغذبازی های مرسوم، فوق ستاره پرتغالی به یونایتد بازگشت تا چالشی جدید را آغاز کند.

رونالدو بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ برای یونایتد به میدان رفت و فاتح ۱۰ جام شد اما بهترین سال های فوتبالش را در رئال پشت سر گذاشت؛ جایی که طی ۹ سال در آن فاتح ۴ لیگ قهرمانان و ۴ توپ طلا شد.

رونالدو از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ نیز برای یوونتوس بازی کرد و یک بار آقای گلی سری آ را کسب کرد. از دو ماه پیش شایعات جدایی رونالدو به گوش می رسید و پس از اینکه رئال به بازگشت او پاسخ منفی داد و پی اس جی هم احتمال جذب او را رد کرد، در شرایطی که چیزی نمانده بود راهی سیتی شود، سر از نیمه قرمز شهر منچستر در آورد.

طبق ادعای "توت کاستا" از رادیو کاتالونیا، پیش از انتقال رونالدو به یونایتد، اطرافیان او از طریق واسطه ها با بارسلونا ارتباط برقرار کرده بودند و این بازیکن را به باشگاه کاتالان پیشنهاد دادند. رونالدو اسطوره بی تکرار رئال مادرید است و اگر راهی بارسا می شد، قطعا ضربه ای جبران ناپذیر به اعتبار او وارد می شد، همانطور که رفتنش به سیتی نیز حواشی فراوانی را برایش موجب می شد.

سران بارسا اما بلافاصله چنین احتمالی را رد کردند و لحظه ای در این مورد تردید نداشتند.

رونالدو حالا خوشحال است که سال های پایانی فوتبالش را در جایی پشت سر خواهد گذاشت که همه چیز از آنجا شروع شد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال