!عجیب ولی واقعی؛نفت طلاییه تیمی با دو سرمربی

......

 

مالک و مسئولان باشگاه نفت اگر توان تیمداری و شهامت انتخاب و برکناری سرمربی را ندارند بهتر از بیشتر از این به فوتبال بیمار و رنجور ایران زخم نزنند و بروند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار مهر، دور جدید تمرینات تیم فوتبال نفت تهران درحالی قرار است از صبح دوشنبه آغاز شود که بازیکنان نمی دانند باید در تمرین تیم علی کریمی شرکت کنند یا به تمرین تیم حمید درخشان بروند!

این اتفاق نه تنها در فوتبال دنیا بلکه در فوتبال ایران هم بی سابقه است. قبل از این پرسپولیس یکبار شرایطی مشابه این را تجربه کرده بود اما در آن مقطع تکلیف بازیکنان مشخص بود و تنها دو سرمربی سر یک تیم رفتند اما حالا بازیکنان مانده اند باید به کدام سمت بروند.

مالک باشگاه نفت اگر فوتبال را می دانست و شهامت تیمداری داشت باید اصول حرفه ای این کار را رعایت می کرد و حتی اگر تمایل به همکاری با علی کریمی را ندارد باید اینقدر شهامت داشت که او را اخراج کند و پای ضرر مالی اش هم بایستد.

مسئولان این باشگاه به جای اینکه با این تصمیمات فوتبال ایران را به تمسخر بگیرند و اوضاع این فوتبال را بدتر از قبل کنند، بهتر است به فکر جمع کردن این بساط باشند که بجز بی آبرو کردن فوتبال ایران ثمری دیگر نخواهد داشت

یا جهانیان آمده در این فوتبال مدیریت کند یا آمده که از کنار این فوتبال به شهرت برسد. اگر آمده مدیریت و تیمداری کند با این شرایط بهتر است همین اول کار عطای کار را به لقایش ببخشد و برود همانجایی که بود.

اگر هم آمده به شهرت برسد ظاهرا رسیدن به شهرت با بدنامی را انتخاب کرده است و می خواهد از راه بدنام کردن و بی اعتبار کردن فوتبال ایران به مقصدش برسد. مگر می شود قهرمان جام حذفی و یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا چنین وضعیتی داشته باشد و بازیکنانش ندانند باید به کدام تیم و به سمت کدام سرمربی بروند؟

فدراسیون فوتبال هم هر چند تصمیم گیر مستقیم در این ماجرا نیست اما حداقل می توانست در این چند روز از بی اعتبار شدن بیشتر فوتبال ایران جلوگیری کند و به این وضعیت آشفته سروسامان دهد که البته هیچ ورودی نکرده و ظاهرا مسئولانش مشغول عزاداری بودند

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال