عجیب ولی واقعی؛ پوگبا در نقش مشاور املاک!

برونو فرناندس می‌گوید بعد از پیوستنش به منچستریونایتد در ماه ژانویه پل پوگبا برای او نقش مشاور املاک را بازی کرده و کمک زیادی به جا افتادنش در شهر منچستر کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برونو فرناندس ستاره پرتغالی جدید منچستریونایتد که در ماه ژانویه از اسپورتینگ لیسبون به اولدترافورد پیوست می‌گوید در بدو ورود به این تیم پل پوگبا همبازی فرانسوی‌اش برای او نقش مشاور املاک را بازی کرده و کمک زیادی برای جا افتادن او در این شهر کرده است.

فرناندس می‌گوید پوگبا فهرستی از خانه‌های مناسب تهیه کرده و او را در محله‌هایی که به نظرش مناسب او بوده گردانده تا بتواند بهترین خانه را برای سکونت انتخاب کند.

ستاره پرتغالی یونایتد در این باره گفت:" پل پوگبا همه خانه‌های مناسب را به من نشان داد. وقتی تازه به شهر رسیدم پل با یک کتابچه آمد و مثل مشاور املاک گفت کجا می‌خواهی زندگی کنی؟ چقدر می‌خواهی پول بدهی؟ خانه می‌خواهی یا آپارتمان؟ بعد هم شروع کرد به ورق زدن کتابچه‌اش که مشخصات همه خانه‌ها را داشت".

فرناندس گفت:" من از آن فهرست سه چهار مورد انتخاب کردم. پل روز بعد آمد و گفت بیا برویم خانه‌ها را ببینیم. او مهمان‌نوازی را در حق من تمام کرد".

بیشتر بخوانید:

طعنه بزرگ سرمربی یونایتد به قهرمانی لیورپول!

مارسیال ۹ کلاسیک نیست، ولی گلزن قهاری است

 

 

تگ ها


برونو فرناندس فوتبال جهان پل پوگبا اسپورتینگ لیسبون منچستر یونایتد فوتبال