عدالت جدول با برگزاری لیگ رعایت می‌شود/ پرسپولیس قهرمان نیست

پیشکسوت پرسپولیس گفت: چندین باشگاه لیگ برتری هستند که می خواهند در همین ۹ هفته برای کسب قهرمانی بجنگند و قدرت خودشان را به نمایش بگذارند....

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره امضای طومار توسط اعضای هفت باشگاه مبنی بر عدم برگزاری ادامه رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتبال گفت: نمی توان قانونی را که همه باشگاه‌ها رعایت می کنند را برای برخی تیم ها قائل نشد. تیم های معترض باید بدانند که در لیگ بازی می کنند و باید قوانین را رعایت کنند. مگر می شود دو سوم لیگ را که برگزار شده و باشگاه ها برایش بودجه داده اند بی خیال شد.

کارشناس فوتبال ایران افزود: به نظرم تصمیم مسئولان سازمان لیگ فوتبال، برای ادامه برگزاری رقابت های لیگ برتر بهترین راه برای عدالت در جدول است. استفاده از الفاظی که فقط جو فوتبال را در شرایط فعلی کشور که به دلیل بیماری کرونا مناسب هم نیست دردی را دوا نمی کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود این تیم تنها باشگاهی است که خواهان برگزاری ادامه رقابت‌هاست تاکید کرد: فکر نمی کنم فقط پرسپولیس به دنبال بازی کردن باشد. اتفاقا چندین باشگاه دیگر هم هستند که می خواهند در همین ۹ هفته برای کسب قهرمانی بجنگند و قدرت خودشان را به نمایش بگذارند.

وی خاطرنشان کرد: ای کاش همین تعداد اندک باشگاه ها هم که نسبت به برگزاری بازی ها واکنش منفی نشان داده اند با حفظ پروتکل‌های بهداشتی به فکر نتیجه‌گیری باشند تا شاهد زیبایی رقابت های لیگ باشیم. اگر نتوانیم لیگ فصل جاری را به سلامت به پایان برسانیم در لیگ قهرمانان آسیا و حتی بازی های تیم ملی نیز دچار مشکل خواهیم شد.

ابوالقاسم پور در پایان خاطرنشان کرد: قطعا از حالا نمی توان پرسپولیس را قهرمان دانست. در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران بارها شاهد تغییر در صدر جدول بوده ایم. از حالا نمی‌توان تیمی را قهرمان دانست. من فکر می کنم بازی های هفته پایانی جذابیت زیادی خواهد داشت.

تگ ها


بهنام ابوالقاسم پور تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران