عدم تمایل استقلال خوزستان به همکاری دوباره با پورموسوی

محمداسد مسجدی, سرپرست باشگاه استقلال خوزستان درباره شکست یک بر صفر این تیم مقابل استقلال تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر, اظهار داشت: بعد از اینکه پورموسوی اعلام کرد که حاضر نیست به هیچ وجه در این بازی روی نیمکت بنشیند, ما سریعاً تشکیل جلسه دادیم و کریم بوستانی را به عنوان سرمربی موقت معرفی کردیم ......

محمداسد مسجدی, سرپرست باشگاه استقلال خوزستان  درباره شکست یک بر صفر این تیم مقابل استقلال تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر, اظهار داشت: بعد از اینکه پورموسوی اعلام کرد که حاضر نیست به هیچ وجه در این بازی روی نیمکت بنشیند, ما سریعاً تشکیل جلسه دادیم و کریم بوستانی را به عنوان سرمربی موقت معرفی کردیم. همچنین بنا شد ایمان مبعلی به عنوان مربی - بازیکن و وحید حمدی‌نژاد به عنوان دستیار در کادر فنی حضور داشته باشند.
وی افزود: بعد از رخ دادن اتفاقات دیروز (یکشنبه) همه اعضای تیم فوراً جمع شدند و زیر نظر کادر فنی جدید امور فنی و ارنج تیم انجام شد و من فکر می‌کنم با توجه به آشفتگی به وجود آمده تیم مقابل استقلال خوب کار کرده و من به شخصه از عملکرد بازیکنان راضی بوده‌ام. شاید اگر توپ از زیر پای دفاع ما رد نمی‌شد این بازی مقابل تیم قدرتمند استقلال مساوی می‌شد.
سرپرست باشگاه استقلال خوزستان راجع به اینکه آیا عدم همکاری پورموسوی با استقلال خوزستان قطعی شده است, گفت: اگر پورموسوی بخواهد در تیم باشد دیگر من او را نمی‌خواهم. کسی که می‌آید قراردادی را امضا می‌کند و زیر آن انگشت می‌زند, بعد موبایلش را خاموش می‌کند و غیبش می‌زند, آدم حرفه‌ای نیست. قطع رابطه با پورموسوی قطعی است و ما تا نیم‌فصل با همین کادر فعلی ادامه خواهیم داد.
مسجدی راجع به اینکه آیا مشکلات استقلال خوزستان حل خواهد شد یا خیر, عنوان کرد: چند برنامه را در دستور کار داریم. ابتدا اینکه تلاش خواهیم کرد بازیکنان را تا نیم‌فصل شارژ مالی کنیم. یکی دیگر از برنامه‌ها این است که بتوانیم شش امتیاز کسر شده از سوی فیفا را بازگردانیم و پنجره نقل‌وانتقالاتی را باز کنیم، چون در رابطه با عدم پرداخت مطالبات فرانک ساکونی باشگاه خطایی نکرده و فقط پول نداشته است. ضمن اینکه قبل از صدور حکم فیفا ما با این بازیکن مکاتبه و توافق کرده بودیم، اما وکیل ساکونی این موضوع را به فیفا اطلاع نداده بود. این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا به نتیجه برسد.

وی در خصوص وضعیت استقلال خوزستان تصریح کرد: تیم در حال حاضر آرامش دارد. بازیکنان امروز استراحت می‌کنند و پس فردا برای دیدار با سایپا به تهران سفر خواهند کرد. تیم در بازی مقابل استقلال نیز وضعیت خوبی داشت و شاید اگر کادر فنی دو‌ سه روز زودتر تیم را اداره می‌کرد نتیجه بهتری رقم می‌خورد.
سرپرست باشگاه استقلال خوزستان درباره اینکه آیا عدم حضور پورموسوی در تیم را با وجود امضای قرارداد پیگیری خواهند کرد یا خیر, گفت: کاری که پورموسوی کرد اصلاً حرفه‌ای نبود. به هر دلیلی شاید از حضور در استقلال خوزستان پشیمان شده بود، اما کاری کرد که اصلاً درست نبود. پورموسوی به آینده خودش لطمه زد، اما به او به عنوان یک همشهری احترام می‌گذاریم و بابت این موضوع از وی شکایت نمی‌کنیم.

تگ ها


استقلال خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال