عدم تمایل کونته به تمدید قرارداد سانچز

به گزارش دیلی‌میل، باشگاه اینترمیلان تمایلی برای تمدید قرارداد قرضی الکسیس سانچس ندارد و در پایان فصل این ستاره شیلیایی را به منچستریونایتد برخواهد گرداند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد باشگاه اینترمیلان عملکرد الکسیس سانچس ستاره شیلیایی که در فصل جاری به صورت قرضی از منچستریونایتد در اختیار گرفته بود را دور از انتظار ارزیابی کرده و قصد تمدید با او را ندارد و در پایان فصل سانچس را به یونایتد برخواهد گرداند.

سانچس ۳۱ساله در طول فصل با مصدومیت‌هایی مواجه بوده و تنها در دو بازی سری آ موفق شده به عنوان بازیکن فیکس با پیراهن اینتر بازی کند. بر اساس این گزارش سانچس در پایان فصل جاری به یونایتد بازخواهد گشت و باشگاه انگلیسی از حالا به این فکر افتاده  که برای آینده بلندمدت این ستاره شیلیایی چه تصمیمی باید اتخاذ کند.

بر اساس قرارداد فعلی سانچس با منچستریونایتد که هنوز دو سال از آن باقی مانده ستاره شیلیایی از شیاطین سرخ هفته‌ای ۵۶۰هزار یورو دستمزد دریافت می‌کند و پرداخت چنین مبلغی برای یونایتد دشوار به نظر می‌رسد.

اعلام خبر جدایی قریب‌الوقوع سانچس از اینترمیلان در حالی مطرح می‌شود که این ستاره شیلیایی در رختکن نراتزوری از محبوبیت بالایی برخوردار است ولی مساله اصلی این است که آنتونیو کونته سرمربی اینتر به این نتیجه رسیده که ستاره شیلیایی به کارش نخواهد آمد. سانچس از زمانی که در ماه اکتبر از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شدید شد عملا فصل را از دست داد تا به این ترتیب داستان حضورش در اینتر هم به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:

افت باورنکردنی ارزش پوگبا پس از شیوع کرونا

تگ ها


الکسیس سانچس اینتر میلان فوتبال جهان منچستریونایتد سانچز الکسیس سانچز منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال