کیانوش رحمتی: عدم تمرکز خط دفاعی منجر به گل شد/ چاره ای جز حمایت نیست

دیدار استقلال و پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ ها به پایان رسید. پیشکسوت استقلال در خصوص این بازی توضیحاتی را ارائه داد....

دیدار استقلال و پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ ها به پایان رسید. پیشکسوت استقلال در خصوص این بازی توضیحاتی را ارائه داد.

کیانوش رحمتی در گفت و گوی اختصاصی با مدال درباره این دیدار اظهار داشت: نتیجه ای که در این بازی به دست آمد برای همه استقلالی ها ناراحت کننده بود. نیمه اول استقلال به نسبت، بازی خوبی را ارائه کرد اما در نیمه دوم بازی خوبی را از دو تیم شاهد نبودیم.

رحمتی در ادامه گفت: من انتظارم از لوزی خط جلو، تبریزی، غفوری، شجاعیان و رضاوند بسیار بیشتر بود. این 4 بازیکن با حفظ توپ بیشتر و جابجایی هایی که می توانستند در زمین داشته باشند و کارهای ترکیبی باید نظم دفاعی پرسپولیس را به هم می زدند. آن ها بازیکنان تکنیکی هستند اما متاسفانه در بازی امروز  نتوانستند آنطور که باید و شاید کار کنند و عملکرد متوسط آن ها باعث شد که استقلال نتواند در فاز حمله خوب عمل کند.

پیشکسوت استقلال در مورد گلی که استقلال دریافت کرد اظهار داشت: متاسفانه در صحنه گل عدم تمرکز خط دفاعی و دفع بد و در ادامه پر کردن خط آفساید منجر به گل پرسپولیس شد و بعد هم استقلال به بازی مستقیم رو آورد که با وجود مدافعین مرکزی و سرزن پرسپولیس به نتیجه ای نرسید.

رحمتی در ادامه گفت: اضطراب و استرسی که روی تیم استقلال است کماکان وجود دارد و حتی به نظر من در این بازی بیشتر شد و اگر استقلال حداقل دو پیروزی به دست نیاورد نمی تواند از این شرایط خارج شود و امیدوارم بتوانند هرچه زودتر با به دست آوردن چند 3 امتیاز بتواند این شرایط را برگرداند.

هافبک دفاعی پیشین استقلال در خصوص تیم پرسپولیس نیز اظهار داشت: در نهایت با این که استقلال این بازی را واگذار کرد و با تمام احترامی که برای پرسپولیس قائلم به نظر من بازی خاصی را از حریف در این دیدار شاهد نبودیم و استقلال در یک بازی حداقل برابر نتیجه را واگذار کرد.

 کیانوش رحمتی در پایان تاکید کرد: تنها کاری که باید در حال حاضر برای خروج استقلال از این بحران انجام داد فقط حمایت است هم از بازیکنان و هم کادرفنی. اگرچه اشتباهات باید که گوشزد شود ولی در نهایت چاره ای جز حمایت نیست تا این تیم به شرایط ذهنی و روانی خوب برگردد.
 

بیشتر بخوانید:

کدام اشتباهات استقلال، این تیم را به اینجا رساند؟

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال کیانوش رحمتی دربی 90 فوتبال