عدم حضور در منچستریونایتد به خاطر مورینیو!

کریستین پولیشیچ که به تازگی پیراهن تیم چلسی را بر تن کرده، سابقاً مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار داشته اما طبق گفته مربی سابقش به دلیل حضور مورینیو راهی تئاتر رویاها نشده است....

کریستین پولیشیچ که به تازگی پیراهن تیم چلسی را بر تن کرده، سابقاً مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار داشته اما طبق گفته مربی سابقش به دلیل حضور مورینیو راهی تئاتر رویاها نشده است.

به گزارش مدال؛ چندی پیش بود که «کریستین پولیشیچ» سرانجام به لیگ برتر انگلیس آمد و با 58 میلیون پوند دورتموند را به مقصد چلسی ترک کرد و حالا مشخص شده که او سال گذشته مورد توجه مسئولان باشگاه منچستریونایتد نیز قرار داشته و می‌توانسته زودتر پا به لیگ انگلیس بگذارد اما به علت حضور «ژوزه مورینیو» روی نیمکت شیاطین‌سرخ از تصمیم خود منصرف شده است.

«رابین واکر» مربی دوران نوجوانی پولیشیچ در این خصوص به نشریه «تلگراف» می‌گوید: «من خودم هوادار چلسی هستم. در لندن بزرگ شدم و حامی آنها بودم. سال گذشته که در دورتموند حضور داشتم به کریستین گفتم به چلسی باید برود. او به خاطر حضور ژوزه به منچستریونایتد نمی‌رفت چرا که مورینیو نمی‌تواند جوانان را پرورش دهد اما در چلسی چنین نیست. در چلسی پولیشیچ می‌تواند پیشرفت کند و مدیر برنامه‌هایش هم باور داشت و خوشحالم او به چلسی پیوست.»

بیشتر بخوانید:

عجیب اما واقعی؛ تورین آماده انفجار بزرگ‌ترین بمب نقل‌وانتقالات!