عذرخواهی برانکو از هواداران الاهلی؛ بازی برگشت جبران می‌کنیم

برانکو گفت: از هواداران الاهلی به خاطر این باخت عذرخواهی می‌کنم چون آنها منتظر نتیجه بهتری از تیمشان در این بازی بودند....

به گزارش مدال، شب گذشته در ادامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در دیدار رفت از ساعت 21 و10 دقیقه الاهلی عربستان میزبان الهلال عربستان بود. دیدار حساس دو تیم با نتیجه 4 بر 2 به سود الهلال عربستان خاتمه یافت تا شاگردان برانکو در بازی برگشت که به عنوان میهمان به مصاف الهلال خواهند رفت از امید کم برای صعود برخوردار باشند.
برانکو بعد از این بازی در نشست خبری گفت: از هواداران الاهلی به خاطر این باخت عذرخواهی می کنم چون آنها منتظر نتیجه بهتری از تیمشان در این بازی بودند.
سرمربی سابق سرخ پوشان در ادامه به داور انتقاد کرد و گفت: سطح داور در حد و اندازه این بازی نبود و با قضاوت هایش به الهلال کمک کرد. او در طول بازی کارت های زردهایی را به بازیکنان ما نشان داد که مسحتق آن نبودند. گل اول الهلال کاملا آفساید بود و گل دوم از روی ضربه آزاد درست نبود.
سرمربی کروات در پایان گفت: علی رغم اینکه بازی را باختیم ولی تیمم فرصت های زیادی را برای گلزنی ایجاد کرد و نکات مثبتی در این بازی برای ما وجود داشت. باید از اشتباهات این بازی عبرت بگیریم و برای بازی برگشت خود را آماده کنیم و این نتیجه را جبران کنیم.

بیشتر بخوانید:

لیگ قهرمانان آسیا/ شکست 4 گله الاهلی؛ تیم برانکو در آستانه حذف

 

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ الاهلی عربستان الهلال عربستان فوتبال