عذرخواهی جیدون سانچو به خاطر نقض قرنطینه

جیدون سانچو به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین قرنطینه و شرکت در جشن تولد تامی آبراهام به همراه چند بازیکن جوان تیم ملی انگلیس عذرخواهی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو به دلیل اینکه روز شنبه در آستانه شروع مسابقات تیم ملی انگلیس به همراه شش نفر دیگر با نقض قوانین قرنطینه در یک جشن تولد شرکت کرده به صورت رسمی عذرخواهی کرد.

جیدون سانچو روز شنبه به همراه هم‌تیمی جوان دیگرش در تیم ملی انگلیس، بن چیلول، در جشن تولد بیست و سه سالگی تامی آبراهام شرکت کرد. رسانه‌ها اعلام کردند این جشن تولد قوانین دولت بریتانیا که حضور بیش از شش نفر در یک مهمانی را ممنوع کرده، نقض کرده است چرا که دست کم بیست نفر در آن حضور داشته اند.

جیدون سانچو حالا با یک عذرخواهی رسمی گفت پیش از شرکت در جشن تولد تامی آبراهام نمی دانسته تعداد افراد حاضر در آن چند نفر بوده.

اتحادیه فوتبال انگلیس در واکنش به این ماجرا اعلام کرد جیدون سانچو، بن چیلول و تامی آبراهام به دلیل نقض قوانین و شرکت در این مهمانی دیرتر از سایرین در اردوی تیم ملی انگلیس حضور خواهند یافت. تیم ملی انگلیس قرار است به زودی در سه مسابقه به مصاف ولز، بلژیک و دانمارک برود.

جیدون سانچو در عذرخواهی خود در صفحه اینستاگرامش نوشت: " می خواهم به دلیل نقض دستورالعمل‌های دولتی عذرخواهی کنم. من نمی دانستم چند نفر در آن جشن تولد حضور دارند و بعد از رسیدن به محل متوجه شدم. ولی به خاطر اعمال و رفتارم کلیه مسئولیتها را به گردن می گیرم و مطمئنم که از این ماجرا برای آینده درس خواهم گرفت".

تگ ها


جیدون سانچو تیم ملی انگلیس