عذرخواهی خداداد از میناوند در استودیوی آنتن

بازیکنان اسبق تیم ملی و پرسپولیس در استودیو آنتن به موضوع جنجالی جمله تاریخی که در فضای مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفته بود پرداختند....

به گزارش "ورزش سه"، در حاشیه ویژه برنامه مربوط به فینال لیگ قهرمانان آسیا که از آنتن و با حضور خداداد عزیزی، علی کریمی و مهرداد میناوند برگزار شد، به بحث جمله تاریخی خداداد عزیزی خطاب به میناوند نیز پرداخته شد. ماجرا مربوط به دوران مربیگری خداداد عزیزی در سپیدرود رشت است که میناوند نیز به عنوان عضو کادرفنی او را همراهی می‌کرد و پیش از یکی از دیدارهای این تیم و در شرایطی که نماینده گیلان که در آن مقطع در لیگ برتر حضور داشت، شرایط خوبی نداشت، خداداد جمله عجیبی خطاب به میناوند گفته بود که همچنان در فضای مجازی به مورد توجه است.

خداداد عزیزی به عنوان سرمربی وقت سپیدرود در آن مقطع با اشاره به مشکلات تیم قصد داشت تا تیم را در یکی از سفرها همراهی نکند و در این بحث داخلی که اعضای کادرفنی نیز حضور داشتند، مهرداد میناوند از خداداد عزیزی می‌خواهد تا از این تصمیم صرفنظر کند و تبعات این تصمیم با او. خداداد که به شدت عصبانی به نظر می‌رسید با اشاره به مشکلات تیم خطاب به میناوند گفته بود که: "کی تورو می‌شناسه آخه؟"


میناوند که همواره طی سالیان اخیر در خط جلوی کری‌خوانی‌ها قرار داشت، همواره از سوی هواداران رقیب با این کلیپ چند ثانیه‌ای تحت فشار بوده که خداداد خطاب به او گفته "کی تورو می‌شناسه آخه!" تا به این شکل هواداران رقیب به دنبال این باشند تا او را عضوی غیرقابل توجیه برای کری‌خوانی تلقی کنند.

در ویژه برنامه‌ای که آنتن برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته بود، میناوند در بخشی از صحبت‌های مطرح شده و در شرایطی که به شدت از سوی خداداد و کریمی به شوخی در هجمه قرار داشت، به این موضوع پرداخت و اینطور گفت: خداداد! تو یک بار گفتی که تو رو کی می شناسه، که تا همین الان هم مردم آن را می‌گویند. الان هم که بحث ارسال و لایی انداختن و دوران حضورم در اتریش و بازی با منچستر و تقابل با بکهام را دستمایه شوخی قرار دادی تا دوباره روی سرم بریزند!

در این حین خداداد عزیزی از صندلی خود به عنوان مجری این برنامه بلند شد و گفت: من همین جا از شما عذر می‌خواهم! من اصلا منظورم این نبود. اصلا شوخی نبود.


علی کریمی در توضیح آن گفت که خداداد قصد شوخی داشته و میناوند نباید ناراحت شود که عزیزی در توضیح این موضوع گفت: اصلا شوخی نبود علی. من می‌خواستم استعفا بدهم و مهرداد می‌گفت استعفا نده. گفتم مهرداد جان ما الان داریم با اتوبوس، تو حساب کن در فوتبال حرفه‌ای ما شب بازی با اتوبوس از تهران می‌خواستیم شب بازی به تبریز برویم. ساعت ۳ صبح می‌رسیدیم و بعد از ظهر هم باید بازی می‌کردیم. من به مهرداد گفتم با این وضعیت و بدن‌های خسته برویم و آنجا هم ببازیم کی جواب می دهد؟ مهرداد گفت من! من گفتم منظورم مدیرعامل این‌ها مرا می‌شناسند و از من جواب می‌خواهند و گفتم کی تورو می‌شناسه. من عذرخواهی می‌کنم آقا مهرداد! 

تگ ها


خداداد عزیزی مهرداد میناوند