Banner

عذرخواهی داور ترکیه‌ای از راموس

داور ترکیه‌ای از مدافع اسپانیا در دیدار برابر رومانی به خاطر نشان دادن کارت زرد عذرخواهی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از آس، تیم ملی فوتبال اسپانیا پنجشنبه شب در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ توانست ۲ بر یک رومانی را شکست دهد. گل نخست لاروخا را سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. مدافع اسپانیایی شادی گل خاصی داشت و نشان داد که عینک روی چشمانش است. به همین خاطر دنیز آیتکین، داور سرشناس ترکیه ای او را جریمه کرد. راموس در واقع این شادی گل را به برادر زاده اش تقدیم کرد و قصد نداشت هواداران را تحریک کند. مدافع اسپانیایی در این رابطه گفت: پس از پایان نیمه نخست به آیتکین توضیح دادم که شادی پس از گلم برای برادرزاده‌ام بود. خواستم او را تشویق کنم و به همین خاطر گلم را به او تقدیم کردم اما داور آن حرکت را این چنین ندید و من را جریمه کرد.

پس از توضیحات راموس، داور از کار خود پشیمان شد و از بازیکن اسپانیایی عذرخواهی کرد. با این حال داور از بازیکنان تیم ملی اسپانیا رضایت نداشت. به همین خاطر پس از ۶ سال یکی از ملی پوشان را اخراج کرد. آخرین باری که یکی از بازیکنان لاروخا اخراج شده به سال ۲۰۱۳ برمی گشت. جرارد پیکه در آن سال کارت قرمز دریافت کرد. دیشب برابر رومانی دیگو یورنته اخراج شد.

نخستین پیروزی تاریخ اسپانیا در رومانی این چنین رقم خورد. در این شب روبرت مورنو به صورت رسمی اولین بازی اش را به عنوان سرمربی اسپانیا تجربه کرد.

ببینید:

خلاصه بازی اسپانیا 2 - 1 رومانی/ ویدیو

 

تگ ها


اسپانیا رومانی مقدماتی یورو ۲۰۲۰ سرخیو راموس تیم ملی فوتبال اسپانیا فوتبال