عذرخواهی رسمی بازیکن مس رفسنجان از داور

عقیل کعبی که در وقت های اضافی دیدار برابر سپاهان از زمین مسابقه اخراج شد، به دلیل رفتاری که پس از دریافت کارت قرمز داشت، از اهالی فوتبال عذرخواهی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته یکی از اتفاقات جنجالی دیدار سپاهان و مس رفسنجان به اخراج عقیل کعبی اختصاص داشت و این بازیکن پس از ضربه ای که به صورت نمایشی در وقت های اضافی به توپ زد، با تصمیم داور از زمین مسابقه اخراج شد.


مدافع چپ مس رفسنجان که روز پرفشاری را مقابل مهاجمان سپاهان پشت سر گذاشته بود، پس از دریافت کارت زرد دوم به تصمیم داور اعتراض کرد و حالا با انتشار ویدئویی به صورت رسمی از داور مسابقه و اهالی فوتبال عذرخواهی کرده است.


حرف های مدافع تیم فوتبال مس با انتشار ویدئویی روی کانال رسمی باشگاه مس رفسنجان اینطور مطرح شده است:« مسابقه دیشب بازی‌ای بود که واقعا فشار بالایی داشت و من دقیقه ۱۰۵ اخراج شدم. اول از هر چیزی باید از آقای حیدری داور مسابقه عذرخواهی کنم.»


او سپس ادامه داد:« می توانید از مربیانی که من را می شناسند، سوال کنید. من بازیکن آرامی هستم و تاکنون به هیچ داور، بازیکن یا مربی ای بی احترامی نکرده ام. امیدوارم این اتفاق دیگر تکرار نشود. دیشب اولین بار بود که کارت قرمز گرفتم و اخراج شدم. در پایان باز هم از آقای حیدری و جامعه داوری عذرخواهی می کنم و تمام سعی‌ام را انجام خواهم داد تا دیگر این رفتار تکرار نشود.»

تگ ها


فوتبال ایران عقیل کعبی مس رفسنجان فوتبال