عذرخواهی رسمی دو ستاره اخراجی تیم ملی انگلیس

میسون گرین وود و فیل فودن با ارسال پیام هایی از حرکتی که منجر به اخراج شان از اردوی تیم ملی انگلیس شد، پوزش خواستند....

به گزارش "ورزش سه"، انگلیس در اولین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ ملت های اروپا با خوش شانسی و در دقایق پایانی موفق شد با یک گل برابر ایسلند به برتری دست یافته و این مسابقات را با پیروزی آغاز کند. اما اردوی سه شیرها دستخوش حواشی شده و طبق ادعای گرت ساوتگیت، فیل فودن و میسون گرینوود دیگر اجازه حضور در تمرینات را نخواهند داشت.

گرت ساوت گیت دیروز در مصاحبه ای تایید کرد که فیل فودن و میسون گرینوود پس از نقض قوانین ویروس کرونا از اردوی تیم ملی انگلیس کنار گذاشته شده و در ادامه با جریمه هایی نیز روبرو می شوند. طبق ادعای رسانه های ایسلندی، بازیکنان انگلیس تحت آزمایش های اجباری ویروس کرونا قرار گرفته اند و اگرچه از پنج روز قرنطینه معاف بودند، اما اجازه ملاقات با افراد خارج از اردو را نداشتند.

هر دو بازیکن رسما با پیام هایی اقدام به عذرخواهی کرده اند.

در پیام میسون گرین‌وود که توسط باشگاه منچستریونایتد منتشر شده، آمده است:« اکنون که فرصتی برای فکر کردن به اتفاقی که افتاد، پیدا کردم، فقط می‌توانم از همه به خاطر شرمساری‌ای که ایجاد کردم، عذرخواهی کنم. نقض پروتکل‌های کووید۱۹ که برای محافظت از بازیکنان، کادر فنی و مردم وضع شده، بی‌مسئولیتی از جانب من بود. به خصوص می‌خواهم از گرث ساوت‌گیت عذرخواهی کنم که اعتمادی که او به من کرده بود را از بین بردم. بازی کردن برای تیم ملی انگلیس بزرگترین افتخار زندگی‌ام بود و تنها باید خودم را بابت این اشتباه بزرگ سرزنش کنم. به خانواده‌ام، هواداران، باشگاه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس قول می‌دهم که این درسی است که از آن چیزهای زیادی خواهم آموخت».

در بخشی از پیام فیل فودن هم که در حساب کاربری رسمی او در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده، آمده است:«می‌خواهم بابت حرکتی که در ایسلند از من سر زد، عذرخواهی کنم. از گرث ساوت‌گیت، از هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی انگلیس، از کادرفنی، از هواداران و همچنین از باشگاه منچسترسیتی و خانواده‌ام عذرخواهی می‌کنم. در این مورد من تصمیم بدی گرفتم و رفتارم در حد استانداردهایم نبود. من پروتکل‌های کووید۱۹ را نقض کردم که برای حمایت از من و هم‌تیمی‌هایم وضع شده است. از این اشتباه سهوی درس ارزشمندی خواهم گرفت و برای ساوت‌گیت و تیم ملی انگلیس آرزوی موفقیت در بازی این هفته‌شان دارم.»

میسون گرین‌وود در فصل اخیر ۱۷ گل در ۴۹ بازی برای منچستریونایتد به ثمر رساند، این در حالی است که فیل فودن فصل اخیر در ۳۸ بازی برای منچسترسیتی به میدان رفت و ۸ گل نیز به ثمر رساند.

تگ ها


میسون گرین وود تیم ملی انگلیس فیل فودن منچستر یونایتد منچستر سیتی