عذرخواهی سایت خبرآنلاین از مدافع استقلال

سوء برداشت خبرنگار ما از حرفهای پژمان منتظری دلیلی است که برای انتشار حرف های او از کاپیتان استقلال عذر بخواهیم ......

 سوء برداشت خبرنگار ما از حرف‌های پژمان منتظری دلیلی است که برای انتشار حرف های او از کاپیتان استقلال عذر بخواهیم.
فرهاد عشوندی:بعد از بازی استقلال و سایپا درحالی که استقلال نتیجه برده را در دقایق پایانی مساوی کرده بود و شرایط خوبی نداشت ، پژمان منتظری عزیز درباره شرایط بدنی اش گفت. از اینکه خوب شده و دارد تمام تلاشش را می کند که برسد و برگردد. او دوران نقاهتی طولانی را سپری کرده است. به او گفتیم برای جام جهانی انتظارت را می کشیم. از این گفت که شکر خدا خوب شده و بازی به بازی بهتر می شود و تنها از یک ترس ذهنی حرف زدیم که دارد از بین می رود . حالتی فکری که همه بازیکنانی که مصدوم می شوند به همراه خود دارند. حالتی که هر فرد معمولی هم بعد از یک آسیب دیدگی ساده خواهد داشت.
پژمان آن روز خیلی با انگیزه از این گفت که با تمام وجود تلاش می کند تا برگردد و دل هواداران استقلال را شاد کند و انشالله همان وزنه همیشگی تیم ملی در بازی های جام جهانی باشد
چیزی که متاسفانه در نگارش همکاران من در سرویس ورزشی خبرآنلاین با کمی سوء برداشت ، طوری نوشته شده که انگار او محتاط بازی می کند. چیزی بدون شک در گفته های آن شب پژمان نبوده و به همین دلیل از کاپیتان خوب استقلال و هواداران استقلال برای این سوء برداشت مان عذر خواهی می کنم.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال