عذرخواهی سرمربی نساجی از هواداران/ برخی بازیکنان پاسخگو نبودند

قائمشهر- سرمربی تیم فوتبال نساجی، پس ازثبت دو شکست متوالی تیمش برابر تیم‌های سپاهان اصفهان و مس رفسنجان ابراز تأسف و از هوداران این تیم عذرخواهی کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، وحید فاضلی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر مس رفسنجان گفت، در خصوص بازی صحبت خاصی ندارم و فقط از هوادران تیم نساجی عذرخواهی می‌کنم.

وی ادامه داد، ناراحتیم به خاطر هوادارانی است که با این تیم بیدار می‌شوند و می‌خوابند. واقعاً حرفی برای گفتن نیست. سرم پایین است و هر انتقادی را می‌پذیرم و تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانیم این نساجی را به جدول برگردانیم.

برخی بازیکنان پاسخگوی خواسته کادرفنی نیستند

سرمربی تیم نساجی مازندران در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص علت باخت‌های این تیم گفت، دلیل باخت را نمی‌توانم تنها عدم تمرکز بازیکنان‌مان بیان کنم به خاطر اینکه، تیم ما گلی را که از تیم مس دریافت کرده بود، بارها در تمرین و حتی آنالیزنیز بررسی ومرور کرده بودیم.

فاضلی تصریح کرد، اینکه روی نقاطی که تمرین کردیم وگل دریافت می‌کنیم، هشداری برای کادر فنی وبازیکنان ما هست.

وی ادامه داد، من بارها گفته‌ام که هر انتقادی است به من به عنوان سرمربی تیم می‌شود، کاملاً پذیرا هستم، اما بازیکنان ما هم باید درک کنند که در چه تیمی بازی می‌کنند.
سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد، واقعیت این است که باید یک بررسی درستی از برخی بازیکنان تیم داشته باشیم، چرا که به بعضی‌ها خیلی موقعیت دادم، اما مثل اینکه متأسفانه نتوانستند پاسخگوی خواسته‌های ما و هواداران‌مان باشند، نبودند.

غرور هواداران نساجی شکسته شد

فاضلی با عذرخواهی دوباره از بابت دوشکست متوالی تیم نساجی گفت، کاملاً هواداران را درک می‌کنم، هفته قبل هم با شکست برابر سپاهان متأسفانه غرور آنها شکسته شد وخود من هم ازاین موضوع ناراحت هستم.

وی ابراز امیداوری کرد، که تلاش خواهیم کرد دربازی‌های آینده با تمرین و شرایط روحی مناسب، تیم را به بازی‌ها و درجمع تیم‌های بالای جدول برگردانیم.

تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه‌های کشور عصرپنجشنبه میزبان تیم مس رفسنجان بود وبا نتیجه یک برصفر مغلوب میهمان خود شد.

این دومین شکست متوالی تیم نساجی دردو هفته گذشته و سومین باخت این فصل نماینده مازندران در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تا هفته هفتم بود.

نساجی مازندران با ۷ امتیاز اکنون به رده دوازدهم جدول رده بندی مسابقات سقوط کرد.

تگ ها


وحید فاضلی تیم فوتبال نساجی مازندران لیگ برتر فوتبال ایران