عذرخواهی سیمئونه به خاطر خوشحالی عجیبش مقابل یووه

سیمئونه بار دیگر به خاطر حرکت عجیبش عذرخواهی کرد...

سیمئونه بار دیگر به خاطر حرکت عجیبش عذرخواهی کرد

سرمربی آرژانتینی بار دیگر به خاطر خوشحالی عجیبش عذرخواهی کرد.

به گزارش مدال، دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل ویارئال در لالیگا شرکت کرده بود به مارکا گفت:

خوشحالی‌ام در بازی با یووه؟ "شما می‌دانید من فردی نیستم که دنبال بهانه باشم یا هر چیزی را توجیه کنم. یک بار دیگر از همه کسانی که با این حرکت من آزرده خاطر شدند یا به آنها برخورد، عذرخواهی می‌کنم. از یوونتوس هم عذرخواهی می‌کنم. آن حرکت صرفاً یک نمایش احساسات بود که البته ژست بدی بود. نمایش بدی از حسی که برای بازیکنانم و عملکردشان داشتم. اول از همه این را گفتم که دیگر بحث درباره این موضوع را خاتمه بدهیم."

ویارئال؟ "همواره به سبک و کیفیت بازی حریف نگاه می‌کنیم نه جدول. ویارئال همیشه حریفی سرسخت و دشوار برای ما بوده است. مربی جدید سیستم تیمش را بارها عوض کرده و حالا آنها حس بهتری در زمین دارند. تلاش خواهیم کرد جریان بازی را به جایی بکشانیم که به سود ما است و روند خوبمان در بازی چهارشنبه را ادامه دهیم. تغییر رادیکال در عملکرد تیم از بازی با رایو تا بازی با یوونتوس؟ بازیکنان ماشین نیستند و احساسات دارند. همیشه همه چیز خوب پیش نمی‌رود. وقتی همه شرایط اوکی است، بازی کردن راحت است. شما باید جوری تمرین کنید و آماده باشید که در شرایط دشوار هم بتوانید به هدفتان برسید."

حرکت رونالدو؟ "من همه چیز را درک می‌کنم. من هم بخشی از این فوتبال هستم و همه چیز را درک می‌کنم."

اظهارات ماروتا درباره گودین؟ "نمی‌توانم حرفی بزنم. این می‌تواند یک اظهارنظر یا یک عقیده شخصی از سوی ماروتا باشد. اگر گودین و اتلتی باید حرفی در این رابطه بزنند، خواهند زد. من درباره چیزی که اطلاعی از آن ندارم، حرفی نمی‌زنم."