عذرخواهی نیکلاس په‌په: عمیقاً متاسفم

نیکلاس په‌په ستاره آرسنال که در جریان تساوی مقاب لیدز با دریافت یک کارت قرمز بی‌دلیل اخراج شده و با انتقادهای زیادی مواجه شد از این بابت از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیکلاس په‌په ستاره آرسنال روز یکشنبه در جریان دیدار این تیم مقابل لیدز با حرکتی عجیب کارت قرمز گرفت و باعث ده نفره شدن آرسنال شد. حرکت په‌په با انتقادهای بسیار زیادی مواجه شد و هواداران و اکثر پیشکسوت‌های باشگاه او را به شدت مورد انتقاد قرار دادند. او حالا با استفاده از شبکه های اجتماعی بابت رفتارش عذرخواهی کرد و گفت بابت کاری که کرده عمیقاً متاسف است.

در دقیقه ۵۱ بازی که در خانه لیدز برگزار می شد په‌په با ضربه سر به صورت آلیوسکی بازیکن لیدز کوبید تا از زمین اخراج شود. آرتتا مربی آرسنال در پایان بازی اولین کسی بود که رسماً از او انتقاد کرده و حرکتش را غیر قابل قبول توصیف کرد.

په‌په در اینستاگرام خود درباره این ماجرا نوشت: " من دیروز در زمان حساسی از بازی به تیمم ضرر زدم و برای رفتارم هیچ بهانه‌ای ندارم. عمیقاً متاسفم و می‌خواهم از هواداران، هم تیمی‌ها، سرمربی و همه اعضای باشگاه عذرخواهی کنم".

بیشتر ببینید:

آرسنال مهار نشدنی ، ترکیب عالی توپچی های دوران طلایی!/ ویدیو

خلاصه بازی لیدز 0 - آرسنال 0

 

 

تگ ها


نیکلاس په په فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال