عذرخواهی هافبک جوان پیکان از محسن ربیع‌خواه

هافبک پیکان تهران بابت مصدومیت محسن ربیع خواه در جریان بازی دیروز ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان مسابقه روز گذشته پیکان و آلومینیوم اراک در یک صحنه علیرضا کوشکی هافبک جوان خودروسازان با محسن ربیع خواه هافبک باتجربه اراکی ها دوئلی را بر سر تصاحب توپ داشتند که اتفاق تلخی برای ربیع خواه پیش آمد. در این صحنه ربیع خواه از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شد و به همین خاطر مدتی دور از میادین خواهد بود.


حالا هافبک پیکانی‌ها نسبت به این اتفاق ناراحت است. کوشکی در این خصوص به خبرگزاری ایلنا گفته است: « من بعد از بازی به ایشان زنگ زدم و معذرت‌خواهی کردم. مصدومیت ایشان در شرایطی رقم خورد که بعد از عبور از آقای شریفات، آقای ربیع خواه مقابل من بود و وقتی آقای شریفات روی من خطا کردند، روی مچ پایشان افتادم و همین باعث شد تا آن مصدومیت تلخ به وجود بیاید.»


وی ادامه داد: «به خاطر این مصدومیت خیلی ناراحت شدم و کاملا ناخواسته بود. آسیب دیدگی آقای ربیع خواه برای من آزاردهنده بود و امیدوارم که هر چه سریعتر سلامتی‌شان را به دست بیاورند.»


هافبک پیکان درباره بازی با آلومینیوم تاکید کرد: « تیم ما در هفته‌های ابتدایی با توجه به تاکتیکی که آقای تارتار ارائه کرده‌اند نتایج خوبی به دست آورده است و به جایگاهی مدنظرمان بوده دست پیدا کرده‌ایم. مقابل آلومینیوم هم می‌توانستیم برنده باشیم ولی شما بعضی اوقات با بدشانسی رو به رو می‌شود. کسب یک امتیاز از این بازی برای ما بد نبوده و امیدواریم در هفته‌های آینده به حداکثر امتیازات دست پیدا کنیم.»


کوشکی در پایان درباره آینده پیکان نیز گفت: « روند ما با هدایت آقای تارتار خیلی خوب است و سرمربی کاربلدی هستند که در یادگیری و همینطور آموزش دقت دارند. ایشان هر کسی که شایسته بازی در ترکیب باشند میدان می‌دهند و یک حامی واقعی برای تیم و بازیکنان هستند. شرایط خیلی خوب است و اعضای باشگاه و مدیرعامل دست به دست هم داده‌اند که بهترین نتایج را کسب کنیم. ما به دنبال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم که تیم بسیار خوبی هم برای به دست آوردن این هدف بزرگ داریم. یقینا همدلی و همراهی بازیکنان و تیم برای به دست آوردن این هدف مهم یک فصل خوب را رقم می‌زند.»

بیشتر بخوانید:

با شلوغ کاری مشکلی حل نمی‌شود/ می توانستیم برنده این بازی باشیم

زور پیکان و آلومینیوم به هم نرسید

 

 

تگ ها


محسن ربیع خواه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال