عذرخواهی ویدال از هواداران شیلی

هافبک بایرن مونیخ از هموطنانش به خاطر باخت تیم ملی شیلی مقابل بولیوی عذرخواهی کرد و از تصمیم خود برای خداحافظی با تیم ملی کشورش در آینده ای نزدیک خبر داد ......

هافبک بایرن مونیخ از هموطنانش به خاطر باخت تیم ملی شیلی مقابل بولیوی عذرخواهی کرد و از تصمیم خود برای خداحافظی با تیم ملی کشورش در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: تیم ملی شیلی بامداد امروز (چهارشنبه) در هفته شانزدهم دیدارهای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با نتیجه یک بر صفر به میزبانش بولیوی باخت و به رده ششم جدول سقوط کرد، رده ای که در آن شانسی برای صعود به جام جهانی ندارد.

بعد از این بازی آرتورو ویدال، هافبک تیم ملی شیلی که در بازی قبلی اش در خانه برابر پاراگوئه هم متحمل شکست سنگین 3 بر صفر شده بود، در صفحه اینستاگرام خود پستی برای عذرخواهی از هواداران گذاشت اما همچون پیامی قبلی اش (بعد از باخت برابر پاراگوئه) از پایان دوران بازیگری اش در رده ملی در آینده ای نزدیک خبر داد.

او در این پست نوشت: معذرت بابت این دو شکست!!! ما در اردوی تیم ملی هرچه در توان داشتیم، گذاشتیم اما به چیزی که می خواستیم نرسیدیم. با این حال همچنان به جنگیدن ادامه می دهیم!!! دو بازی دیگر و جام جهانی برایم باقی مانده است. کمی دیگر صبر کنید، بازنشسته می شوم. سپاس بابت این همه ابراز محبت در تمام این سال ها.

تیم ملی شیلی برای زنده نگه داشتن شانس صعودش به جام جهانی 2018 نه تنها باید دو بازی پایانی خود برابر اکوادور (در سانتیاگو) و برزیل (در سائوپائولو) را ببرد بلکه باید امیدوار باشد که نتایج سایر بازی ها به نفعش رقم بخورد.

 

تگ ها


اخبار روز اوریول رومئو فوتبال