عذرخواهی کاپیتان ماشین بابت مصاحبه جنجالی

کاپیتان تیم ماشین سازی از صحبت هایی اخیر خود علیه سرمربی و مدیران باشگاه ابراز پشیمانی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اتفاقاتی که در بین دو نیمه دیدار ماشین سازی و نساجی رخ داد شاهد شکراب شدن شدید رابطه حبیب گردانی با علیرضا اکبرپور و سیدمحمد علوی بودیم؛ کاپیتان ماشین سازی که طی مصاحبه آتشین از خجالت این دو در آمده بود در مصاحبه با خبرنگار ورزش سه گفت: در عصبانیت حرف هایی زدم که نباید می زدم. البته من قصد نداشتم این صحبت ها را علنی کنم ولی به هر حال الان هم از آقای علوی و هم از آقای اکبرپور بابت این صحبت ها عذرخواهی می کنم.

وی افزود: علیرضا اکبرپور در طول این مدت خودش شاهد تلاش های من برای تیم بوده و می تواند به خوبی در این مورد صحبت کند. در بازی با نساجی من همه توان خودم را گذاشتم که برای تیمم مفید باشم اما سرمربی تیم در طول ۴۵ دقیقه اول از عملکردم راضی نبود و تعویضم کرد. همیشه بزرگانمان گفته اند که نباید در حین عصبانیت حرفی زد و تصمیمی گرفت؛ متاسفانه من این توصیه مهم را مدنظر قرار ندادم و الان از آن پشیمانم.

کاپیتان ماشین سازی در مورد شرایط فعلی خود گفت: با توجه به سوتفاهماتی که به وجود آمده هنوز چیزی مشخص نیست. از تمامی دوستان می خواهم که با کنار گذاشتن هر گونه کدورت و شیطنتی با این موضوع برخورد کنند. حاضرم به صورت حضوری هم از تک تک دوستان عذرخواهی کنم تا همه چیز به خوبی و خوشی تمام شود. انتظار زیادی هم ندارم و فقط نمی خواهم نه در تیم مشکلی به وجود بیاید و نه رابطه ما خدشه دار شود؛ چون این روزها می آیند و می روند.

گردانی در پایان افزود: در همان مصاحبه قبلی هم که باعث کدورت شد هم گفته بودم که به هیچ عنوان عصبانیت و صحبت هایم در رختکن را تایید نمی کنم. بازهم این موضوع را تاکید می کنم و در پایان هم امیدوارم که شرایط تیم ماشین سازی خیلی زود به حالت عادی برگردد و بازگشت زودهنگامی را به لیگ برتر شاهد باشیم..

تگ ها


ماشین سازی تبریز حبیب گردانی