عذرخواهی گرانقیمت رونالدو از بازیکنان یووه با آی‌مک

وویچک شزنی، دروازه‌بان یوونتوس، فاش کرد که کریستیانو رونالدو یک بار برای همه بازیکنان این تیم آی‌مک خریده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رونالدو در جریان دیدار برابر والنسیا در لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۸ از زمین بازی اخراج شد.

مکس آلگری از قبل اعلام کرده بود که هر بازیکنی که از قوانین انضباطی سرپیچی کند باید برای سایر هم تیمی‌هایش هدیه‌ای بخرد.

حالا شزنی در گفتگو با یکی از برنامه‌های لهستان گفته که آنها هدیه‌ای گرانقیمت از این فوق ستاره پرتغالی دریافت کرده‌اند.

این دروازه‌بان یوونتوس اظهار داشت:« زمان بسیار زیادی طول کشید چون او نمی‌توانست این کارت قرمز را بپذیرد و معتقد بود که هیچ کار اشتباهی انجام نداده است. شاید دو ماه این جر و بحث ادامه داشت اما در نهایت همه ما یک آی‌مک از سوی او دریافت کردیم.»

این اولین فصل حضور رونالدو در لیگ قهرمانان با پیراهن یوونتوس بود و اولین باری که پس از جدایی از رئال مادرید به اسپانیا برگشت که در دیدار برابر والنسیا از زمین بازی اخراج شد.

واکنش این بازیکن به اخراجش از زمین بسیار عجیب بود. او به زمین افتاد، با عصبانیت داد زد و شروع به اشک ریختن کرد و در همین حال از زمین خارج شد. با این حال، یوونتوس در نهایت با دو گل در این بازی به پیروزی رسید.

شزنی همچنین اعلام کرد که خودش نیز به دلیل تاخیر در تمرینات مجبور به خریدن هدیه برای هم تیمی‌هایش شده و هدفون دکتر بیتز به همه هدیه داده است.

او اظهار داشت:« من فکر می‌کردم سه‌شنبه است اما چهارشنبه بود. آلگری به من زنگ زد و گفت همه در تمرین هستند. من نیم ساعت دیرتر رسیدم و همه گفتند وای، ما هدیه‌ می‌گیریم. من در نهایت مجبور شدم برای همه بازیکنان هدفون بخرم.»

تگ ها


کریستیانو رونالدو وویژیک شزنی تیم ملی لهستان فوتبال جهان منچستر یونایتد یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال