عذرخواهی گریزمان از هواداران اتلتیکو مقابل تیم طارمی

آنتوان گریزمان در حالی به اتلتیکو برگشته که هنوز بسیاری از هواداران باشگاه مادریدی او را نبخشیده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بامداد امروز بود که بارسلونا اعلام کرد با اتلتیکو به توافق رسیده و آنتوان گریزمان پس از دو سال به این تیم باز خواهد گشت. تابستان ۲۰۱۹ بارسا با پرداخت بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی گریزمان، او را جذب کرده بود ولی ستاره فرانسوی هرگز نتوانست روزهای خوبش در اتلتیکو را تکرار کند.

پس از دو فصل پر فراز و نشیب، سرانجام گریزمان به اتلتیکو بازگشت در حالی که بسیاری معتقدند او باید از هواداران اتلتیکو عذرخواهی کند. در واقع این گریزمان بود که از این جدایی حسرت خورد چرا که اتلتیکو فصل گذشته با جذب لوئیس سوارز توانست فاتح لالیگا شود در حالی که تنها دستاورد مهم گریزمان در بارسلونا یک کوپا دل ری بود.

گریزمان در حال حاضر با تیم ملی فرانسه تمرین می کند و پس از انجام بازی های مقدماتی جام جهانی به مادرید برمی گردد تا نخستین تمرین خود را اتلتیکو را برگزار کند. 

انتظار می رود او در بازی ۱۰ روز بعد اتلتیکو در ورزشگاه اسپانیول اولین بازی خود پس از بازگشت به اتلتیکو را انجام دهد؛ او با پیراهن اتلتیکو توانسته دو بار برابر اسپانیول گلزنی کند اما اولین بازی او در وندا متروپولیتانو سه روز بعد و در بازی برابر پورتو خواهد بود. در واقع جدال با یاران مهدی طارمی در لیگ قهرمانان، شب آشتی کنان گریزمان با هواداران اتلتیکو است.

تگ ها


آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال