عراق به مصاف اردن و سوریه می‌رود

تیم ملی عراق قصد دارد پیش از آغاز رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به دیدار اردن و سوریه برود....

به گزارش "ورزش سه" فدراسیون فوتبال عراق تأیید کرد که قبل ازسرگیری مجدد مرحله مقدماتی جام جهانی در دیدارهای دوستانه‌ای به مصاف اردن و سوریه خواهد رفت.


باسیل کورکیس مدیر تیم‌های ملی عراق در بیانیه اختصاصی اعلام داشت این کشور ابتدا در تاریخ هشتم شهریورماه با تیم اردن در پایتخت قطریعنی دوحه به میدان می‌رود و اینکه در دومین دیدار برابر تیم ملی سوریه در شانزدهم همان ماه به مصاف سوریه خواهد رفت اما هنوز مکان آن مشخص نشده است.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق تمایل دارد که در پایان ماه شهریور یک بازی سوم دوستانه‌ای را  هم در ویتنام برگزار کنند تا با آمادگی کامل در چارچوب مقدماتی جام جهانی حضورداشته باشند.


این در حالی است که AFC رسماً روزهای ۸ و ۱۳ اکتبر (۱۷ و ۲۲ مهر)، ۱۲ و ۱۷ نوامبر (۲۲ و ۲۷ آبان) سال جاری میلادی را برای برگزاری دیدارهای باقیمانده مرحله گروهی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف‌شده بود، پیشنهاد داده است.


بر این اساس تیم ملی فوتبال ایران نیز در تاریخ ۸ و ۱۳ اکتبر (۱۷ و ۲۲ مهر) باید دو دیدارش در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را برابر هنگ کنگ و کامبوج برگزار کند.


 آخرین دیدار تیم ملی ایران نیز در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) با تیم ملی عراق و به میزبانی ایران خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق